Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge
Innoform 2020

ADVANCE STEEL

Typ: CAD Producent: GRAITEC S.A.
Advance Steel jest zaawansowanym programem służącym do modelowania konstrukcji stalowych w 3D oraz tworzenia dokumentacji warsztatowej i plików NC do obrabiarek numerycznych. Program ten stworzony został zarówno dla pojedyńczych konstruktorów jak i firm projektujących oraz produkujących konstrukcje stalowe. Advance Steel jest rozbudowanym rozszerzeniem dla środowiska AutoCAD®, która zmienia podstawową platformę w profesjonalne środowisko do projektowania konstrukcji stalowych.

Alibre Design

Typ: CAD Producent: Alibre Inc Komentarzy: 1
Alibre Design to program do projektowania CAD 3D, który umożliwia parametryczne modelowanie bryłowe. Pozwala przede wszystkim na modelowanie części, modelowanie blach i modelowanie złożeń, oferując jednocześnie możliwość tworzenia dokumentacji montażowej oraz wykonawczej 2D.

Allplan

Typ: CAD Producent: Nemetschek AG
Allplan BIM 2008 to zorientowany obiektowo pakiet oprogramowania służący do projektowania w 3D i modelowania informacji o obiekcie (BIM - Building Information Modeling). Program ten zaspokaja zapotrzebowania projektantów w zakresie wszystkich powszechnie używanych typów rysunków - od prostych projektów dwuwymiarowych aż do wirtualnego modelu budynku ze zintegrowanym zliczaniem ilości materiału i kalkulacją kosztów.

AlphaCAM

Typ: CAD CAM Producent: Licom Systems Ltd
AlphaCAM jest systemem programowania obróbki CNC w zakresie frezowania, toczenia i wycinania WEDM. Jego producenci dokładają starań aby dostarczyć oprogramowanie, które jest proste w użyciu a zarazem pozwala przygotować obróbkę najbardziej skomplikowanych części.

Arbortext

Typ: CAD Producent: PTC Corporate
Arbortext to oprogramowanie do dynamicznej dokumentacji i publikacji, usprawniające proces publikacji informacji oraz eliminujące kosztowną nieefektywność.

ArCADia-ARCHITEKTURA

Typ: CAD Dodatki Producent: INTERsoft Sp. z o.o.
ArCADia-ARCHITEKTURA to program będący modułem branżowym systemu ArCADia. Głównym zadaniem programu jest ułatwić i znacznie przyspieszyć rysowanie w programie CAD.

ArCADia-BASIC

Typ: CAD Producent: INTERsoft Sp. z o.o.
ArCADia- BASIC jest integralną częścią programów ArCADia-INTELLICAD oraz ArCADia-GRAF. Jest to podstawowe narzędzie architekta w pracy nad rysunkami.

ArCADia-GRAF

Typ: CAD Producent: INTERsoft Sp. z o.o.
ArCADia-GRAF to funkcjonalne narzędzie graficzne dedykowane branży budowlanej o intuicyjnym interfejsie i przejrzystej obsłudze. Interfejs jest maksymalnie uproszczony, a silnik graficzny został zaczerpnięty z programu IntelliCAD.

ArCADia-INSTALACJE GAZOWE ZEWNĘTRZNE

Typ: CAD Dodatki Producent: INTERsoft Sp. z o.o.
ArCADia-INSTALACJE GAZOWE ZEWNĘTRZNE to program będący modułem branżowym systemu ArCADia. Program pozwala na wykonanie dokumentacji projektu przyłącza gazowego wraz z zewnętrzną instalacją gazową.

ArCADia-Intellicad

Typ: CAD Producent: INTERsoft Sp. z o.o. Komentarzy: 1
ArCADia-IntelliCAD 2008 to funkcjonalny, wielodokumentowy edytor graficzny wspomagający projektowanie 2D i 3D. ArCADia-IntelliCAD 2008 to program specjalnie dedykowany branży budowlanej. Posiada standardowo opcje ułatwiające tworzenie dokumentacji budowlanej (opcja rysowania ścian, wstawianie drzwi, okien, wykazy stolarki).
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11    »  10x »  »|
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl