Szkolenia SOLIDWORKS

LibreCAD

Typ: CAD Producent: LibreCAD
LibreCAD jest w pełni funkcjonalną aplikacją CAD 2D, którą można pobrać i zainstalować za darmo. Program ma bardzo dużą rzeszę zwolenników na całym świecie i jest dostępny w 20 językach, a także dostępny na wszystkich głównych systemach operacyjnych, w tym Microsoft Windows, Mac OS X, linux.

LIMIT CAE

Typ: CAE Producent:
LIMIT CAE – program do ocen trwałości zmęczeniowej.

LMS Imagine.Lab AMESim

Typ: CAD CAE Dodatki Producent: LMS International
LMS Imagine.Lab AMESim to kompletny system do symulacji wielodziedzinowych systemów mechatronicznych. Platforma Imagine.Lab AMESim pozwala na rozwiązywanie wielu problemów inżynierskich już we wczesnej fazie projektowania. Pakiet łączy duże możliwości obliczeniowe z narzędziami do zawansowanych analiz statycznych i dynamicznych każdego elementu lub całego systemu w środowisku graficznym z przyjaznym interfejsem użytkownika.

LMS Virtual.Lab

Typ: CAD CAE Dodatki Producent: LMS International
Oprogramowanie LMS Virtual.Lab stosowane jest do przeprowadzania analiz dynamicznych, akustycznych, analiz drgań oraz wytrzymałości zmęczeniowej, a także korelacji wirtualnych modeli z rzeczywistymi pomiarami.

LT-Extender

Typ: CAD Dodatki Producent: TM-CAD Engineering
LT-Extender to program niemieckiej firmy TM-CAD Engineering, poszerzający możliwości AutoCAD-a LT poprzez przywrócenie narzędzi, które znane są z pełnej wersji programu AutoCAD. Ponad 90 poleceń, przydatne zmienne systemowe, środowisko LISP i ARX, praca na rastrach - dzięki LT Extender znowu można z nich korzystać.
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl