Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge
Innoform 2020

ArCADia-INWENTARYZATOR

Typ: CAD Producent: INTERsoft Sp. z o.o.
Program wspomaga tworzenie dokumentacji technicznej rzutów i przekrojów inwentaryzowanych budynków bezpośrednio podczas obmiaru.

ArCADia-Kanalizacja zewnętrzna

Typ: CAD Producent: INTERsoft Sp. z o.o.
ArCADia-Kanalizacja zewnętrzna to kompleksowe narzędzie działające w środowisku CAD wspomagające projektowanie przyłączy kanalizacyjnych. Dzięki wykorzystaniu nowych technologii program pozwala znacznie przyspieszyć prace projektowe, intuicyjny interfejs sprawia, że posługiwanie się programem jest łatwe i przyjemne.

ArCADia-SIECI ELEKTRYCZNE

Typ: CAD Dodatki Producent: INTERsoft Sp. z o.o.
ArCADia - SIECI ELEKTRYCZNE to program będący modułem branżowym systemu ArCADia. Program pozwala na tworzenie dokumentacji z zakresu projektowania zewnętrznych sieci elektroenergetycznych niskiego napięcia.

ArCADia-TERMO

Typ: CAD Producent: ArCADiasoft S.J.
ArCADia - TERMO jest programem służącym do wykonywania kompleksowych obliczeń cieplnych budynku, pozwalającym na sporządenie certyfikatu i audytu energetycznego.

ArCADia - INSTALACJE GAZOWE

Typ: CAD Dodatki Producent: INTERsoft Sp. z o.o.
ArCADia - INSTALACJE GAZOWE to program będący modułem branżowym systemu ArCADia, skierowanym do projektantów sieci i instalacji gazowych.

ARCHline.XP

Typ: CAD Producent: CadLine Inc
Program ARCHline.XP® jest systemem służącym szeroko pojętemu projektowaniu architektonicznemu znalazł uznanie wśród rzeszy architektów, projektantów, dekoratorów wnętrz, inżynierów oraz urbanistów w wielu krajach Europy.

Arcon

Typ: CAD Producent: INTERsoft Sp. z o.o.
ArCon-Wizualna Architektura to narzędzie CAD do tworzenia projektów architektonicznych składających się ze wstępnej dokumentacji technicznej, przekrojów oraz fotorealistycznej wizualizacji wraz z możliwością spaceru w czasie rzeczywistym po zaprojektowanym obiekcie i jego otoczeniu.

ARDIS

Typ: CAM Producent: Ardis Information Systems
ARDIS to doskonałe oprogramowanie do optymalizacji rozkroju płyt meblowych.

AutoCAD 2009

Typ: CAD Producent: Autodesk
Oprogramowanie AutoCAD służy do projektowania, wizualizacji i dokumentowania koncepcji w sposób przejrzysty i wydajny. W pracach nad oprogramowaniem AutoCAD 2009 Autodesk jasno określił cel: zwiększyć wydajność. Nowe funkcje wpływają na przyspieszenie realizacji zadań — polecenia są łatwe do znalezienia, a nowi użytkownicy szybciej uczą się obsługi programu.

AutoCAD Architecture

Typ: CAD Producent: Autodesk
Oprogramowanie AutoCAD® Architecture, czyli AutoCAD dla architektów, pozwala na natychmiastowe zwiększenie wydajności oraz ułatwia współpracę w środowisku, które już dobrze znasz. Specjalnie opracowane narzędzia do kreślenia oraz projektowania umożliwiają tworzenie dokumentacji projektowej w wydajny, intuicyjny sposób.
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11    »  10x »  »|
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl