ZW3D - Skorzystaj z 30 procentowego rabatu

A9CAD

Typ: CAD Producent: A9Tech Inc.
Głównym celem dwuwymiarowego programu CAD jest wspieranie przemysłu w standardowych formatach DWG/DXF.

A9Converter

Typ: Dodatki Producent: A9Tech Inc.
A9Converter jest dwukierunkowym konwerterem plików DWG/DXF. Wspiera aplikacje Autocad do wersji 2006.

ABIG Gitara - Program do obliczania przekładni gitarowych

Typ: Dodatki Producent: Indingo S.C.
Gitara jest programem służacym do znalezienia zestawu 4 zębatych kół zmianowych, tworzących przekładnię (tzw. gitarę) o zadanym przełożeniu, używaną w maszynach do obróbki uzębień, gwintów itp. Zastępuje książki takie, jak "40 000 przełożeń" i nie posiada typowych dla nich ograniczeń (zakresy, dokładności, błędy).

ABIG KPT - Kalkulator Procesów Technologicznych

Typ: Dodatki Producent: Indingo S.C.
Innowacyjne rozwiązanie służące do kalkulacji czasów maszynowych i kosztów wytwarzania oraz planowania i optymalizacji procesów obróbki skrawaniem. Pozwala na szybkie, wygodne i precyzyjne tworzenie wycen i ofert oraz na generowanie danych wejściowych dla systemów planowania i organizacji produkcji.

ABISPLAN

Typ: CAD Producent: ABIS software
ABISPLAN przeznaczony jest dla architektów, urbanistów, konstruktorów i projektantów. Od 20 lat rozwijany jest w kierunku zastosowania w budownictwie. Dlatego umożiwia szybką realizację kolejnych etapów projektowych.

Act/Cut

Typ: CAD CAM Dodatki Producent: Alma - Industrial Software departement
Act/cut moduł przeznaczony programowania obrabiarek do cięcia i wykrawania blach. Posiada narzędzia wspomagające pracę na każdym etapie przygotowania produkcji. Wbudowane moduły technologiczne zapewniają przystosowanie opcji programu do konkretnego typu obróbki, np. cięcie laserem, cięcie plasmą, cięcie tlenem, cięcie wodą oraz wykrawanie.

ADVANCE CONCRETE

Typ: CAD Producent: GRAITEC S.A.
Advance Concrete jest rozszerzeniem AutoCAD przeznaczonym do modelowania konstrukcji żelbetowych oraz automatycznego generowania rysunków szalunkowych i zbrojenia. Advance Concrete dzięki narzędziom do szybkiego modelowania elementów konstrukcji, automatycznemu generowaniu widoków, rzutów oraz rysunków zbrojenia pozwala zaoszczędzić sporo cennego czasu.

ADVANCE STEEL

Typ: CAD Producent: GRAITEC S.A.
Advance Steel jest zaawansowanym programem służącym do modelowania konstrukcji stalowych w 3D oraz tworzenia dokumentacji warsztatowej i plików NC do obrabiarek numerycznych. Program ten stworzony został zarówno dla pojedyńczych konstruktorów jak i firm projektujących oraz produkujących konstrukcje stalowe. Advance Steel jest rozbudowanym rozszerzeniem dla środowiska AutoCAD®, która zmienia podstawową platformę w profesjonalne środowisko do projektowania konstrukcji stalowych.

AFT- Applied Flow Technology

Typ: CAE Producent: Solibri Inc
AFT to grupa narzędzi do projektowania i optymalizacji rurociągów

Alibre Design

Typ: CAD Producent: Alibre Inc Komentarzy: 1
Alibre Design to program do projektowania CAD 3D, który umożliwia parametryczne modelowanie bryłowe. Pozwala przede wszystkim na modelowanie części, modelowanie blach i modelowanie złożeń, oferując jednocześnie możliwość tworzenia dokumentacji montażowej oraz wykonawczej 2D.
1  2  3  4  5    »
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl