Szkolenia SOLIDWORKS

Mastercam

Typ: CAD CAM CNC Dodatki Producent: CNC Software, Inc
Mastercam X jest to program CAD/CAM o budowie modułowej, skalowany do potrzeb i możliwości finansowych nabywcy. Tworzy geometrię, przygotowuje detale i gotowe rysunki, wizualizuje graficzną drogę narzędzia i generuje program NC.

Mathcad

Typ: CAE Producent: PTC Corporate
Mathcad to narzędzie do obliczeń technicznych i przygotowania dokumentacji.

MECH-Q

Typ: CAD Producent: ASVIC
Nakładki MECH-Q znajdują zastosowanie w przemyśle spożywczym, petrochemicznym, biotechnologicznym, w przemyśle ciężkim, morskim, zbrojeniowym, farmaceutycznym, celulozowo-papierniczym, wytwarzania energii i w wielu innych.

Metrolog XG

Typ: CNC Producent: Metrologic Group S.A. Komentarzy: 1
Oprogramowanie Metrolog XG ® to rozbudowany i w pełni zintegrowany pakiet inspekcyjny, spełniający wszystkie obecne wymagania pomiarowe 3D i kryteria jakości od standardowych prostych pomiarów obiektów geometrycznych poprzez skomplikowane zadania pomiarowe w oparciu o pliki CAD.

Microlog XG

Typ: CNC Producent: Metrologic Group S.A.
Pakiet µ-Log® przeznaczony jest do współpracy z manualnymi maszynami współrzędnościowymi oraz ramieniami pomiarowymi. Ponadto oprogramowanie może obsługiwać maszyny pomiarowe działające w trybie CNC. Pakiet zawiera wbudowany napęd DMIS V4.00 i pozwala na pomiar poza elementami geometrycznymi także powierzchni swobodnych, punktów powierzchniowych, punktów krawędziowych, odcinków i profili w odniesieniu do jakiegokolwiek systemu CAD.

MIDAS MESHFREE

Typ: CAE Producent:
MeshFree wykonuje analizy metodą elementów skończonych na oryginalnym modelu CAD

Midas NFX

Typ: CAE Producent: MIDEA Sp. z o.o.
NFX Midas to nowoczesny i intuicyjny pre-post procesor, który wraz z modułem obliczeniowym tworzy doskonałe narzędzie umożliwiające realizowanie zaawansowanej i efektywnej symulacji.

MITCalc

Typ: CAD Dodatki Producent: MITcalc Komentarzy: 1
MITCalc jest dodatkową aplikacją dostarczającą zestaw narzędzi do obliczeń dla inżynierów oraz konstruktorów związanych z branżą mechaniczną. MITCalc integruje się z Solid Edge, może jednak być również używana niezależnie, pełniąc funkcję poradnika. MITCalc zawiera narzędzia wspomagające proces projektowania całego szeregu najczęściej spotykanych w mechanice elementów, takich jak: przekładnie zębate, pasowe oraz łańcuchowe, belki, wałki, sprężyny, połączenia śrubowe, wpustowe i wiele innych.

MOLDEX3D

Typ: CAE Producent: CoreTech System Co., Ltd. Headquarters
Moldex3D jest programem służącym do cyfrowej analizy procesu wtrysku tworzyw sztucznych zarówno termoplastycznych jak i termoutwardzalnych.

mProdukcja PDM

Typ: PDM Producent: TopSolution
System zarządzania danymi produktu (PDM) to rozwiązanie, które nie tylko pozwala na gromadzenie i udostępnianie danych dotyczących wyrobu, ale także jego dokumentacji i procesów wytwarzania.
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl