Szkolenia SOLIDWORKS

Pages3D

Typ: Dodatki Producent: QuadriSpace Corporation
Linia produktów Pages3D oferuje nowy, znacznie łatwiejszy sposób tworzenia dokumentów zawierających elementy 3D. Dzięki połączeniu najnowszych rozwiązań technologii 3D z profesjonalnymi narzędziami układu strony, ta kompletna aplikacja poligrafii komputerowej pozwala użytkownikowi na zaoszczędzenie godzin żmudnej pracy.

Palette CAD

Typ: CAD Producent: Palette CAD GmbH
Oprogramowanie do projektowania Palette CAD jest wykorzystywane w wielu branżach. Domeną marki jest połączenie szerokich możliwości i intuicyjnej obsługi. Program skierowany jest przede wszystkim do rzemieślników ale nie tylko. Funkcje dostępne w programie pozwalają na swobodne projektowanie w wielu dziedzinach.

PAM-CRASH

Typ: CAE Komentarzy: 1
Najpopularniejsze na świecie oprogramowanie do symulacji zderzeń

PDF2CAD

Typ: Dodatki Producent: Visual Integrity
pdf2cad jest specjalistycznym narzędziem do konwersji plików PDF do formatu DXF, który może być używany w aplikacjach CAD takich jak ZWCAD®, Kompas ®,AutoCAD®, UniGraphics®, Microstation®.

PEPS

Typ: CAD CAM Dodatki Producent: Camtek Limited Komentarzy: 1
PEPS CAD/CAM SYSTEM jest zorientowanym obiektowo systemem CAD/CAM dla zewnętrznego programowania dowolnej maszyny CNC, działającym na standardowym komputerze PC z systemem operacyjnym MS-Windows.

PlaTo

Typ: CAE Producent: INTERsoft Sp. z o.o.
PlaTo jest programem do kompleksowego projektowania wszelkich układów płytowych.

Pocket PC CAD Viewer

Typ: Dodatki Producent: Soft Gold Ltd.
Pocket PC CAD Viewer jest wysokiej jakości przeglądarką plików AutoCAD DWG iDXF dla urządzeń Pocket PC.

POMAK

Typ: CAD GIS Producent: BIPROGEO S.A.
PoMaK (Podstawowa Mapa Kraju) jest programem nakładkowym dla systemu MicroStation, wspomagającym proces tworzenia wektorowej mapy numerycznej, na podstawie danych z pomiaru bezpośredniego lub plików rastrowych, uzyskanych drogą skanowania istniejących map.

PowerDraft

Typ: CAD GIS Producent: Bentley Systems Polska Sp. z o.o.
MicroStation PowerDraft jest profesjonalnym oprogramowaniem do kreślenia 2D. Zawiera intuicyjny interfejs pomagający we wprowadzaniu, edytowaniu i manipulowaniu elementami graficznymi oraz modelami w plikach DGN oraz DWG. Jest integralną częścią rozwiązań firmy Bentley.

ProCAST

Typ: CAE Producent: ESI Group Komentarzy: 1
Wiodące na rynku rozwiązanie, umożliwiające przeprowadzanie obliczeń procesów odlewania metodą elementów skończonych.
1  2    »
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl