VECTORWORKS

Typ: CAD Producent: Vectorworks Inc
Vectorworks to jeden z popularniejszych na świecie programów CAD dla systemu Windows i dla systemu Mac OSX. Do architektury (i BIM), budownictwa, projektowania wnętrz, designu

VISI

Typ: CAD CAM CAE Producent: Hexagon Manufacturing Intelligence
VISI to system CAD/CAM/CAE do projektowania oraz wytwarzania form wtryskowych i narzędzi postępowych. Oferuje unikalne połączenie aplikacji, w pełni zintegrowane modelowanie krawędziowe, bryłowe i powierzchniowe oraz programowanie obróbek 2D, 3D i 5-osiowych, a także wycinanie drutowe 2 i 4 osiowe.

Vondle

Typ: PDM Producent: Bricsys Inc.
Vondle daje możliwość kontroli nad projektem. Vondle jest w 100% produktem typu SaaS. Prędkość oraz osiągi są uzyskiwane dzięki zastąpieniu pracy na jednostce pracą poprzez przeglądarkę. Kontakty, kalendarze, zadania, komunikacja, wyświetlanie wielu formatów plików oraz automatyzacja procesów poprzez graficzne zaprojektowanie schematu sprawiają iż nasz produkt jest jedynym w swoim rodzaju.

VX Designer

Typ: CAD Producent: VX Corporation
Pakiet zawiera w sobie moduł VX Innovator. Dodatkowo posiada możliwość zaawansowanego modelowania 3D, modelowania powierzchniowego, pracy w środowisku blach oraz otwiera oryginalne pliki VX. Ponadto posiada możliwość tworzenia widoków foto-realistycznych tzw. Renderingu.

VX End to End

Typ: CAD CAM Producent: VX Corporation
Potężne narzędzie łączące w sobie wszystkie wymienione powyżej moduły. Pozwala na realizację każdego projektu w sposób kompleksowy, od pomysłu, aż do finalnego produktu i wszystko to za tak niską cenę.

VX Innovator

Typ: CAD Producent: VX Corporation
W pełni parametryczny CAD 3D, pozwalający modelować zarówno części jak i złożenia. Wczytuje wszystkie najpopularniejsze rodzaje plików: IGES, STEP, PARASOLID, VDA, STL, DXF/DWG. Posiada moduł do zarządzania dokumentacją projektu (PDM) oraz bibliotekę części standardowych.

VX Machinist

Typ: CAD CAM Producent: VX Corporation
Moduł przeznaczony do podstawowego projektowania oraz przede wszystkim tworzenia technologii obróbczej. Zawiera w sobie VX Innovator, lecz oprócz tego posiada bardzo potężny moduł CAM. Możliwa jest w nim obróbka do 3 osi (opcjonalnie 4-5 osi), zawiera moduł HSM, automatyczne wykrywanie kieszeni oraz symulację maszynową.

VX Mold & Die

Typ: CAD Producent: VX Corporation
Zawiera w sobie VX Innowator oraz VX Designer. Dodatkowo posiada wszystkie niezbędne moduły wykorzystywane przy projektowaniu form wtryskowych i matryc. Od możliwości tworzenia kanałów chłodzących, przez tworzenie linii podziału formy aż do tworzenia elektrod.
REKLAMA
midas NFX 2022
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl