Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge
Innoform 2020

AutoCAD Civil 3D

Typ: CAD GIS Producent: Autodesk Komentarzy: 3
Poszukujesz lepszego sposobu projektowania, analizowania i dokumentowania projektów inżynierii wodno-lądowej? Oprogramowanie AutoCAD Civil 3D w inteligentny sposób wiąże procesy projektowania i kreślenia, zwiększając wydajność prac.

AutoCAD Electrical

Typ: CAD CAE Producent: Autodesk
AutoCAD® Electrical 2008 jest dedykowanym narzędziem do tworzenia schematów układów sterowania z elementami wykonawczymi hydrauliki, pneumatyki i elektrotechniki.

AutoCAD LT

Typ: CAD Producent: Autodesk
Oprogramowanie AutoCAD LT® ułatwia codzienne zadania dzięki pełnej kompatybilności plików DWG, nowemu interfejsowi wstążki, przeglądarce menu i nowemu oknu dialogowemu warstw. Funkcje te w połączeniu z istniejącymi opcjami takimi jak bloki dynamiczne i skalowanie opisów pozwalają na łatwiejsze projektowanie.

AutoCAD Map 3D

Typ: CAD Producent: Autodesk
AutoCAD Map 3D to oprogramowanie do projektowania infrastruktury w oparciu o model, które zapewnia specjalistom ds. GIS, planistom i inżynierom szeroki dostęp do danych CAD i GIS oraz możliwość ich oceniania i udostępnia, a tym samym pomaga podejmować kompetentne decyzje.

AutoCAD Mechanical

Typ: CAD Producent: Autodesk
Oprogramowanie AutoCAD Mechanical to AutoCAD dla sektora produkcyjnego. Zostało zaprojektowane specjalnie w celu przyspieszenia pracy nad projektem mechanicznym i z pamięcią o przyzwyczajeniach użytkowników AutoCAD.

AutoCAD Structural Detailing

Typ: CAD Inne Producent: Autodesk
Program AutoCAD Structural Detailing to wydajne rozwiązanie do szybkiego i automatycznego opisywania oraz tworzenia szczegółowych rysunków warsztatowych konstrukcji ze stali i żelbetu.

Autodesk Alias

Typ: CAD Inne Producent: Autodesk
Oprogramowanie Autodesk Alias zwiększa możliwości procesów projektowania, dzięki narzędziom do zaawansowanego szkicowania, modelowania i wizualizacji, które pomagają zamienić pomysły w realne projekty w krótszym czasie.

Autodesk Design Review

Typ: CAD Dodatki Producent: Autodesk
Program Autodesk Design Review udostępnia zaawansowane funkcje wyświetlania, nanoszenia uwag i recenzowania, a także wszystkie udoskonalenia wprowadzone w nowej wersji programu Autodesk DWF Viewer. Prorgam umożliwi uprawnienie procesu recenzowania projektów, zmniejszenie kosztów, skrócenie cyklu rozwojowego i zwiększenie wydajności pracy zespołu. Program zawiera funkcje opracowane z myślą o szybkim recenzowaniu, nanoszeniu uwag i wykonywaniu pomiarów projektów 2D i 3D

Autodesk Inventor 2014

Typ: CAD Producent: Autodesk
Oprogramowanie CAD 3D Inventor i Inventor Professional udostępnia zaawansowane funkcje do projektowania dla inżynierii mechanicznej, analizy metodą elementów skończonych, symulacji ruchu, zarządzania danymi, systemów trasowanych i projektowania form, jak również rozwiązania zwiększające wydajność pracy z oprogramowaniem CAD.

Autodesk Revit Architecture

Typ: CAD Inne Producent: Autodesk
Oprogramowanie do projektowania budynków Autodesk Revit Architecture pracuje zgodnie z oczekiwaniami architektów i projektantów, pozwalając na tworzenie precyzyjnych projektów architektonicznych wysokiej jakości.
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11    »  10x »  »|
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl