ZW3D - Skorzystaj z 30 procentowego rabatu

Pro/ENGINEER (obecnie Creo)

Typ: CAD CAM CAE PDM CNC Dodatki Producent: PTC Corporate
Pro/ENGINEER™ to parametryczny i dwukierunkowo zintegrowany system wspomagania procesów projektowych i wytwórczych, który może naleźć zastosowanie w firmie dowolnej wielkości, na wszystkich etapach cyklu powstawania produktu: od momentu powstawania koncepcji wstępnej, aż do etapu produkcji finalnej.

progeCAD Professional

Typ: CAD Producent: ProgeSOFT
ProgeCAD 2010 Professional to doskonały CAD program dla inżynierów mechaników, architektów, elektrotechników – czyli dla wszystkich, którzy pracują z rysunkami w formacie DWG i DXF.

progeCAD Viewer DWG

Typ: CAD Dodatki Producent: ProgeSOFT
ProgeCAD Przeglądarka DWG to wykonawczy software, który służy do przeglądania plików DWG. Oferuje narzędzia do mierzenia, wkładania komentarzy, podkreślania itp, oraz narzędzia do druku.

ProSteel 3D

Typ: CAD Producent: StrucSoft Solutions
ProSteel 3D jest aplikacją do trójwymiarowego projektowania konstrukcji stalowych i automatycznego generowania dokumentacji warsztatowej.

Przedmiar

Typ: CAD Producent: Usługi Informatyczne SZANSA
Program służy do wspomagania kosztorysowania, przez przygotowanie danych przedmiarowych powierzchniowych, liniowych oraz ilościowych.

Publisher3D

Typ: Dodatki Producent: QuadriSpace Corporation
Linia produktów Publisher3D jest rewolucyjnym rozwiązaniem przeznaczonym do edycji i publikowania dokumentów 3D. Aplikacja Publisher3D może być używana dla tworzenia interaktywnych modeli i dokumentów, które mogą być współużytkowane wewnątrz firmy. Ponadto, Publisher3D może być wykorzystany we współpracy z powszechnie stosowanym oprogramowaniem, takim jak Microsoft Office, profesjonalnymi narzędziami poligrafii komputerowej, takimi jak Quark i Adobe InDesign, jak również rozwiązaniami poligrafii dla przedsiębiorstw, takimi jak Arbortext.

PYTHA

Typ: CAD Producent: PYTHA Lab
To program 3D CAD do aranżacji wnętrz, projektowania wystaw sklepowych, kuchni i łazienek, a także mebli biurowych i elementów dekoracyjnych.
«  1  2  
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl