ZW3D Lite - Ekonomiczny program 3D CAD
Targi Toolex 2022
Targi Toolex 2022

Publisher3D

Typ: Dodatki
Producent: QuadriSpace Corporation
Wersja językowa: Angielski
Platforma OS:

Linia produktów Publisher3D jest rewolucyjnym rozwiązaniem przeznaczonym do edycji i publikowania dokumentów 3D. Aplikacja Publisher3D może być używana dla tworzenia interaktywnych modeli i dokumentów, które mogą być współużytkowane wewnątrz firmy. Ponadto, Publisher3D może być wykorzystany we współpracy z powszechnie stosowanym oprogramowaniem, takim jak Microsoft Office, profesjonalnymi narzędziami poligrafii komputerowej, takimi jak Quark i Adobe InDesign, jak również rozwiązaniami poligrafii dla przedsiębiorstw, takimi jak Arbortext.

 •  Obrazy wysokiej rozdzielczości
 •  Prezentacje filmowe, Flash
 •  HTML
 •  Współdzielone Modele 3D
 •  Publikowanie szablonów

 
Program Publisher3D szybko zwraca zainwestowane fundusze użytkownikom, którzy potrafią go wdrożyć do codziennych procedur roboczych firmy.

 
 Tworzenie wysokiej jakości obrazów dla Word i PowerPoint
Publisher3D pozwala na tworzenie ilustracji, obróbkę ilustracji złożonych i ich publikowanie jako obrazy wysokiej rozdzielczości. Aplikacja współpracuje z powszechnie stosowanymi formatami, takimi jak TIFF, JPG i innymi.
 
 Tworzenie i eksport danych dotyczących produktów dla zastosowania w Excel lub Word
Publisher3D pozwala na dokumentowanie informacji dotyczących podzespołów, dodawanie procedur dla poszczególnych etapów i tworzenie opisów obrazów i ilustracji. Umożliwia tworzenie i publikowanie wykazów materiałów odpowiadających odnośnikom ilustracji oraz import wykazów materiałów z powszechnie stosowanych narzędzi CAD lub pakietów Zarządzania Danymi Produktu.
 
 Tworzenie animacji dla zastosowania w PowerPoint
Publisher3D umożliwia korzystanie z wydajnych narzędzi tworzenia scenopisu obrazkowego (storyboard), znaczników i narzędzi „timeline” (prezentujących oś czasu) dla szybkiej animacji 3D i publikowania w formatach AVI lub Flash.
 
 Publikowanie HTML z obrazami i opisami
Tworzenie dokumentów HTML posiadających linki, które mogą być umieszczone na stronach internetowych lub importowane do Microsoft FrontPage dla dalszej edycji.
 
 Zastosowanie interaktywnych dokumentów 3D w Microsoft Office
Publisher3D pozwala na tworzenie modeli w formatach interaktywnych, które mogą być w łatwy sposób integrowane z aplikacjami MS Office, takimi jak Word lub PowerPoint. Interaktywne obiekty 3D mogą być wykorzystywane w prezentacjach i dokumentach.
 
 Zarządzanie dużymi bibliotekami ilustracji
Użytkownik posiada możliwość organizowania i zarządzania dużą ilością zdjęć swoich modeli 3D.

Uaktualnianie całego portfolio w przypadku zmiany projektu 3D
W przypadku zmiany projektu w CAD, Publisher3D pozwala na zastąpienie starego modelu 3D nowym i na ponowną publikację uaktualnionych obrazów i filmów.

Łatwe w użyciu narzędzia 3D
Publisher3D zawiera wszystkie narzędzia 3D, które czynią produkty QuadriSpace tak łatwymi w użyciu a jednocześnie tak potężnymi. Aplikacja zawiera wszystko, czego potrzebuje użytkownik dla tworzenia ilustracji z objaśnieniami, widoków zespołu rozebranego (pokazujących wzajemne położenie części), animacji krok- po- kroku, pomniejszonych modeli 3D i wielu innych.

 
ŁATWE PUBLIKOWANIE 3D OZNACZA…

 •      Ponowne użycie modeli 3D w Microsoft i innych
 •      Publikowanie obrazów, filmów i interaktywnych dokumentów 3D
 •      Oszczędność czasu poprzez stosowanie łatwych w użyciu narzędzi 3D
 •      Brak konieczności stosowania jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania
   
Tagi:
Komentarzy: Skomentuj pierwszy
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl