ZW3D - Skorzystaj z 30 procentowego rabatu

Palette CAD

Typ: CAD
Producent: Palette CAD GmbH
Wersja językowa: Polski Angielski Niemiecki Inne
Platforma OS: Windows

Oprogramowanie do projektowania Palette CAD jest wykorzystywane w wielu branżach. Domeną marki jest połączenie szerokich możliwości i intuicyjnej obsługi. Program skierowany jest przede wszystkim do rzemieślników ale nie tylko. Funkcje dostępne w programie pozwalają na swobodne projektowanie w wielu dziedzinach.

Palette CAD Premium – pakiet przeznaczony dla architektów wnętrz. Charakteryzuje się szybką możliwością zaprojektowania wnętrza. W projekcie otrzymujemy rysunki techniczne wraz z wizualizacją dla klienta. Poza tym program jest wyposażony w biblioteki obiektów ogólnych, płytek ceramicznych i armatury sanitarnej i wiele innych. PCAD Premium umożliwia również zaprojektowanie mebli. Dostępne funkcje modelowania brył pozwalają na tworzenie własnych obiektów. Całość tworzy kompleksowy zestaw dla architektów wnętrz i projektantów łazienek.

Palette CAD Technika meblowa (CAD/CAM) - Biblioteki tego programu pozwalają na projektowanie mebli skrzyniowych standardowych i nieregularnych.

Projektuje się kompleksowo, to znaczy, że w projektach są umieszczane łączniki, zawiasy, prowadnice i inne. Te obiekty od razu tworzą otwory na zwymiarowanych formatkach. Dzięki temu otrzymujemy gotowe szablony do druku. Istnieje również możliwość wysłania plików sterujących na maszyny CNC. Dodatkowo w Palette CAD można dokonać kalkulacji zużytego materiału i dowiedzieć się ile może kosztować dana zabudowa. Projektowanie cechuje się parametrycznością, w tworzeniu możemy oprzeć się o zmienne. Biblioteki wyposażone są w obiekty ogólne, obiekty techniki meblowej (konfiguratory, akcesoria, płyty meblowe itd.). Palette CAD Technika meblowa umożliwia poprowadzenie całego procesu produkcyjnego od projektu do wykonania.

Palette CAD Kominki – pakiet przeznaczony do projektowania kominków a także wnętrz. Szeroki wachlarz bibliotek branżowych pozwala na projektowanie na dokładnie odwzorowanych obiektach producentów. W bibliotekach znajdują się wkłady kominkowe, kafle, akcesoria, gotowe obudowy, piecyki itd. Biblioteki są bardzo obszerne i zawierają kilkadziesiąt producentów wkładów kominkowych, kilkadziesiąt producentów kafli i kilkunastu producentów akcesoriów. Projektowanie kominka oparte jest o dostępne w bibliotekach obiekty wraz z wykorzystaniem funkcji modelowania brył. Elementy kamienne z powodzeniem możemy wysłać do obróbki na maszyny kamieniarskie CNC.

Komentarzy: Skomentuj pierwszy
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl