Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge
Innoform 2020

WEBPlotter

Typ: Dodatki Producent: Alexandr Novy
The WEBPlotter is a Microsoft ActiveX or Netscape plugin module intended for viewing the HP-GL/2, HP-GL and HP-RTL files on WEB pages.

Wentyle

Typ: Dodatki Producent: TOMICAD Oprogramowanie projektowe Sp.z o.o.
WENTYLE wspomaga rysowania instalacji wentylacyjnych opartych na systemie przewodów o przekroju okrągłym oraz przewodów i kształtek o przekroju prostokątnym i owalnym ALNOR. Zawiera też bazę kanałów i złączek z płyty CLIMAVER firmy BH-Res, bazę wentylatorów i akcesoriów DOSPELA, bibliotekę nawiewników Flakt Bovent oraz biblioteki asortymentu firm: Smay, CWK, Darco i Belimo.

Windchill

Typ: Producent: PTC Corporate
Windchill jest kompletnym systemem PLM(Product Lifecycle Management) stworzonym przez firmę PTC. Pozwala on na optymalizację wszystkich czynności związanych z wprowadzeniem nowego produktu na rynek.

WiseImage

Typ: CAD CAE GIS Producent: Consistent Software International a.s.
Narzędzie do swobodnej aktualizacji zeskanowanej dokumentacji projektowej CAD/GIS/AEC oraz integracji dokumentacji rastrowej z nowo powstającymi projektami wektorowymi. Umożliwia pełną współpracę z programem AutoCAD 2008 (WiseImage X for AutoCAD). Może również pracować w niezależnym środowisku Windows (WiseImage X for Windows).

Wykresy dla ZWCAD

Typ: CAD Dodatki Producent: Usługi Informatyczne SZANSA
Nakładka umożliwia rysowanie wykresów na podstawie zadanych parametrów, wzajemnych zależności wartości na osiach X, Y, Z. Współrzędne wykresu mogą być wpisywane ręcznie, mogą być wczytywane z pliku CSV lub odczytywane bezpośrednio z polilinii narysowanej w ZWCAD.

ZW3D

Typ: CAD CAM
Oprogramowanie ZW3D 2011 SP1 jest niedrogim, zintegrowanym środowiskiem CAD/CAM, pozwalającym na pracę z projektem od momentu pojawienia się pomysłu, aż po produkcję. ZW3D obsługuje wiele branż, między innymi: produkty konsumenckie, przemysł samochodowy, projektowanie maszyn, formy odlewnicze i matryce, przemysł medyczny, obróbkę CNC i wiele innych.

ZW3D 2012

Typ: CAD CAM Producent: ZWSOFT
ZW3D CAD/CAM to oprogramowanie w pełni parametryczne, zapewniające możliwość projektowania zarówno powierzchniowego, jak i obiektowego.

ZWCAD

Typ: CAD Producent: ZWSOFT
ZWCAD to program do wspomagania projektowania. Jest pomocą w pracy architektów, inżynierów, projektantów i innych profesjonalistów. Umożliwia tworzenie płaskich dokumentacji (2D), jak i modeli przestrzennych (3D). Cechy charakterystyczne programu to: wysoki poziom zgodności z plikami DWG (format Autocad®), łatwość obsługi, wysoka jakość oraz konkurencyjna cena.

ZWTextile 2017

Typ: CAD Producent: Usługi Informatyczne SZANSA
ZWTextile to program CAD wspomagający pracę konstruktorów odzieży, przeznaczony do tworzenia szablonów odzieżowych.
  <<  «  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl