Druk 3D kompozytem i metalem
Warsaw Industry Week 2020

PEPS

Typ: CAD CAM Dodatki Producent: Camtek Limited Komentarzy: 1
PEPS CAD/CAM SYSTEM jest zorientowanym obiektowo systemem CAD/CAM dla zewnętrznego programowania dowolnej maszyny CNC, działającym na standardowym komputerze PC z systemem operacyjnym MS-Windows.

Pocket PC CAD Viewer

Typ: Dodatki Producent: Soft Gold Ltd.
Pocket PC CAD Viewer jest wysokiej jakości przeglądarką plików AutoCAD DWG iDXF dla urządzeń Pocket PC.

Pro/ENGINEER (obecnie Creo)

Typ: CAD CAM CAE PDM CNC Dodatki Producent: PTC Corporate
Pro/ENGINEER™ to parametryczny i dwukierunkowo zintegrowany system wspomagania procesów projektowych i wytwórczych, który może naleźć zastosowanie w firmie dowolnej wielkości, na wszystkich etapach cyklu powstawania produktu: od momentu powstawania koncepcji wstępnej, aż do etapu produkcji finalnej.

progeCAD Viewer DWG

Typ: CAD Dodatki Producent: ProgeSOFT
ProgeCAD Przeglądarka DWG to wykonawczy software, który służy do przeglądania plików DWG. Oferuje narzędzia do mierzenia, wkładania komentarzy, podkreślania itp, oraz narzędzia do druku.

Publisher3D

Typ: Dodatki Producent: QuadriSpace Corporation
Linia produktów Publisher3D jest rewolucyjnym rozwiązaniem przeznaczonym do edycji i publikowania dokumentów 3D. Aplikacja Publisher3D może być używana dla tworzenia interaktywnych modeli i dokumentów, które mogą być współużytkowane wewnątrz firmy. Ponadto, Publisher3D może być wykorzystany we współpracy z powszechnie stosowanym oprogramowaniem, takim jak Microsoft Office, profesjonalnymi narzędziami poligrafii komputerowej, takimi jak Quark i Adobe InDesign, jak również rozwiązaniami poligrafii dla przedsiębiorstw, takimi jak Arbortext.

QuadriSpace 2012

Typ: Dodatki Producent: QuadriSpace Corporation
QuadriSpace program do tworzenia dokumentacji technicznych 3D - QuadriSpace. Oprogramowanie to doskonale nadaje się do tworzenia właśnie dokumentacji technicznych, interaktywnych prezentacji 3D, animacji, katalogów 3D, czy też instrukcji obsługi z modeli 3D.

Rx View / RxHighlight

Typ: CAD Dodatki Producent: Rasterex
Profesjonalna przeglądarka projektów 2D i 3D stworzonych w różnych programach CAD a także plików rastrowych oraz typu office. Dedykowanej dla inżynierów, którzy w codziennej pracy korzystają z dokumentów projektów stworzonych w różnego rodzaju programach i formatach. Program jest w stanie obsłużyć takie specjalistyczne program CAD jak: AutoCAD, SolidWorks, SolidEdge, INVENTOR, CATIA, Pro/Engineer.

Scan2CAD

Typ: Dodatki Producent: Softcover International Limited
Program Scan2CAD® służy do konwersji skanowanych plików do wektorowego formatu DXF. Pliki takie mogą być bez problemu wczytane i edytowane w programach typu CAD.

Share3D

Typ: Dodatki Producent: QuadriSpace Corporation
Share3D umożliwia nam w łatwy i przejrzysty sposób tworzyć dokumenty zawierające elementy 3D. Dzięki wbudowanym 50 szablonom oferuje szerokie pasmo rozwiązań, a także znacznie skraca czas przygotowania dokumentu.

SolidMap

Typ: CAD Dodatki Producent: KollabNet Inc.
SolidMap provides new and innovative ways to view the interdependencies that are created between features, parts, and files within SolidWorks. Visualization of the feature, part, and file interdependencies dramatically reduces the time required to understand how a model is built which, in turn, enables users to much more efficiently edit models and completely eliminates the need for users to rebuild models prior to being able to edit them.
«  1  2  3  4  5  6  7    »
REKLAMA
Stacja robocza Lenovo ThinkPad P53
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl