Druk 3D kompozytem i metalem
Warsaw Industry Week 2020

A9Converter

Typ: Dodatki Producent: A9Tech Inc.
A9Converter jest dwukierunkowym konwerterem plików DWG/DXF. Wspiera aplikacje Autocad do wersji 2006.

ABIG Gitara - Program do obliczania przekładni gitarowych

Typ: Dodatki Producent: Indingo S.C.
Gitara jest programem służacym do znalezienia zestawu 4 zębatych kół zmianowych, tworzących przekładnię (tzw. gitarę) o zadanym przełożeniu, używaną w maszynach do obróbki uzębień, gwintów itp. Zastępuje książki takie, jak "40 000 przełożeń" i nie posiada typowych dla nich ograniczeń (zakresy, dokładności, błędy).

ABIG KPT - Kalkulator Procesów Technologicznych

Typ: Dodatki Producent: Indingo S.C.
Innowacyjne rozwiązanie służące do kalkulacji czasów maszynowych i kosztów wytwarzania oraz planowania i optymalizacji procesów obróbki skrawaniem. Pozwala na szybkie, wygodne i precyzyjne tworzenie wycen i ofert oraz na generowanie danych wejściowych dla systemów planowania i organizacji produkcji.

Act/Cut

Typ: CAD CAM Dodatki Producent: Alma - Industrial Software departement
Act/cut moduł przeznaczony programowania obrabiarek do cięcia i wykrawania blach. Posiada narzędzia wspomagające pracę na każdym etapie przygotowania produkcji. Wbudowane moduły technologiczne zapewniają przystosowanie opcji programu do konkretnego typu obróbki, np. cięcie laserem, cięcie plasmą, cięcie tlenem, cięcie wodą oraz wykrawanie.

ArCADia-ARCHITEKTURA

Typ: CAD Dodatki Producent: INTERsoft Sp. z o.o.
ArCADia-ARCHITEKTURA to program będący modułem branżowym systemu ArCADia. Głównym zadaniem programu jest ułatwić i znacznie przyspieszyć rysowanie w programie CAD.

ArCADia-INSTALACJE GAZOWE ZEWNĘTRZNE

Typ: CAD Dodatki Producent: INTERsoft Sp. z o.o.
ArCADia-INSTALACJE GAZOWE ZEWNĘTRZNE to program będący modułem branżowym systemu ArCADia. Program pozwala na wykonanie dokumentacji projektu przyłącza gazowego wraz z zewnętrzną instalacją gazową.

ArCADia-SIECI ELEKTRYCZNE

Typ: CAD Dodatki Producent: INTERsoft Sp. z o.o.
ArCADia - SIECI ELEKTRYCZNE to program będący modułem branżowym systemu ArCADia. Program pozwala na tworzenie dokumentacji z zakresu projektowania zewnętrznych sieci elektroenergetycznych niskiego napięcia.

ArCADia - INSTALACJE GAZOWE

Typ: CAD Dodatki Producent: INTERsoft Sp. z o.o.
ArCADia - INSTALACJE GAZOWE to program będący modułem branżowym systemu ArCADia, skierowanym do projektantów sieci i instalacji gazowych.

Autodesk Design Review

Typ: CAD Dodatki Producent: Autodesk
Program Autodesk Design Review udostępnia zaawansowane funkcje wyświetlania, nanoszenia uwag i recenzowania, a także wszystkie udoskonalenia wprowadzone w nowej wersji programu Autodesk DWF Viewer. Prorgam umożliwi uprawnienie procesu recenzowania projektów, zmniejszenie kosztów, skrócenie cyklu rozwojowego i zwiększenie wydajności pracy zespołu. Program zawiera funkcje opracowane z myślą o szybkim recenzowaniu, nanoszeniu uwag i wykonywaniu pomiarów projektów 2D i 3D
REKLAMA