ZW3D Lite - Ekonomiczny program 3D CAD
Targi Toolex 2022
Targi Toolex 2022

TurboCAD DeLuxe

Typ: CAD Producent: IMSI/Design, LLC
Program do komputerowego wspomagania projektowania 2D zintegrowa-ny z modelowaniem bryłowym i renderingiem 3D z oświetleniem i własno-ściami materiałowymi LightWorks® 7.5. Sparametryzowane okna i drzwi (2 typy), współpraca z innymi aplikacjami w formatach: DWG (do wersji 2008), 3DS, DGN, DXF, PLT, DCD, DWF, FCW (import), GIF (eksport), PDF (eksport), SKP – Google™ Sketchup (Import).

TurboCAD Professional

Typ: CAD Producent: IMSI/Design, LLC
Program do komputerowego wspomagania projektowania 2D zintegrowa-ny z modelowaniem bryłowym i renderingiem 3D

TwinView

Typ: CAD Dodatki Producent: dubiel&polok Ingenieurbüro GbR
TwinView jest profesjonalną i rozbudowaną przeglądarką do dokumentacji CAD i DTP. Obsługuje następujące formaty wejściowe: DXF i DWG (Autocad 9-2007), DGN (v. 7 i v. 8), DWF, TXT (plik zawierający współrzędne punktów), HPGLI (PLT). Umożliwia wizualizację plików w popularnych formatach rastrowych (TIFF, JPG, BMP, GIF, PNG, WMF, EMF, ICO) i wektorowych oraz edycję właściwości elementów. Przeglądarka obsługuje także pliki DWG zabezpieczone hasłem oraz pliki Zip.

VECTORWORKS

Typ: CAD Producent: Vectorworks Inc
Vectorworks to jeden z popularniejszych na świecie programów CAD dla systemu Windows i dla systemu Mac OSX. Do architektury (i BIM), budownictwa, projektowania wnętrz, designu

VISI

Typ: CAD CAM CAE Producent: Hexagon Manufacturing Intelligence
VISI to system CAD/CAM/CAE do projektowania oraz wytwarzania form wtryskowych i narzędzi postępowych. Oferuje unikalne połączenie aplikacji, w pełni zintegrowane modelowanie krawędziowe, bryłowe i powierzchniowe oraz programowanie obróbek 2D, 3D i 5-osiowych, a także wycinanie drutowe 2 i 4 osiowe.

VX Designer

Typ: CAD Producent: VX Corporation
Pakiet zawiera w sobie moduł VX Innovator. Dodatkowo posiada możliwość zaawansowanego modelowania 3D, modelowania powierzchniowego, pracy w środowisku blach oraz otwiera oryginalne pliki VX. Ponadto posiada możliwość tworzenia widoków foto-realistycznych tzw. Renderingu.

VX End to End

Typ: CAD CAM Producent: VX Corporation
Potężne narzędzie łączące w sobie wszystkie wymienione powyżej moduły. Pozwala na realizację każdego projektu w sposób kompleksowy, od pomysłu, aż do finalnego produktu i wszystko to za tak niską cenę.

VX Innovator

Typ: CAD Producent: VX Corporation
W pełni parametryczny CAD 3D, pozwalający modelować zarówno części jak i złożenia. Wczytuje wszystkie najpopularniejsze rodzaje plików: IGES, STEP, PARASOLID, VDA, STL, DXF/DWG. Posiada moduł do zarządzania dokumentacją projektu (PDM) oraz bibliotekę części standardowych.

VX Machinist

Typ: CAD CAM Producent: VX Corporation
Moduł przeznaczony do podstawowego projektowania oraz przede wszystkim tworzenia technologii obróbczej. Zawiera w sobie VX Innovator, lecz oprócz tego posiada bardzo potężny moduł CAM. Możliwa jest w nim obróbka do 3 osi (opcjonalnie 4-5 osi), zawiera moduł HSM, automatyczne wykrywanie kieszeni oraz symulację maszynową.

VX Mold & Die

Typ: CAD Producent: VX Corporation
Zawiera w sobie VX Innowator oraz VX Designer. Dodatkowo posiada wszystkie niezbędne moduły wykorzystywane przy projektowaniu form wtryskowych i matryc. Od możliwości tworzenia kanałów chłodzących, przez tworzenie linii podziału formy aż do tworzenia elektrod.
  <<  «  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16    »
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl