ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie
Targi Toolex 2022
Targi Toolex 2022

DesignCAD Express

Typ: CAD Producent: IMSI/Design, LLC
DesignCAD jest programem ogólnego stosowania. Można w nim opracować wszelkiego typu dokumentację inżynierską 2D, w tym mechaniczną, konstrukcyjną, instalacyjną, elektryczną i hydrauliczną. Program pozwala także tworzyć typowe projekty architektoniczne i budowlane, z rzutami, przekrojami, elewacjami i planami zagospodarowania terenu.

DraftCAD

Typ: CAD Producent: IronCAD Corporate
DRAFTCAD to profesjonalne narzędzie do projektowania 2D CAD. Pozwala na komfortowe i błyskawiczne tworzenie projektów w 2D.

Drogi - znaki drogowe

Typ: CAD Producent: Usługi Informatyczne SZANSA
Celem aplikacji jest pomoc w projektowaniu oznakowania dróg i ulic.

Duocad

Typ: CAD Producent: INTERsoft Sp. z o.o.
duoCAD to proste i intuicyjne narzędzie do sporządzania płaskich rysunków w formacie .dwg. duoCAD oparty został na platformie IntelliCADa, stanowiąc jego kolejną odmianę. Zastosowane opcje ułatwiające wprowadzanie danych, czynią go programem łatwym w obsłudze, natomiast predefiniowane biblioteki symboli architektonicznych sprawiają, iż douCAD stanowi kompleksowe narzędzie do sporządzania dokumentacji architektonicznej 2D.

DWGgateway

Typ: CAD Producent: Dassault Systemes
DWGgateway™ jest pierwszym darmowym dodatkiem służącym do przetwarzania danych dla użytkowników AutoCAD, który umożliwia w łatwy sposób pracę z danymi DWG wygenerowanymi w dowolnej wersji AutoCAD.

Edgecam Designer

Typ: CAD CAM Producent: Vero Software
Edgecam Designer wypełnia lukę między programem CAD i CAM. Zakres możliwości modułu sięga od projektowania osprzętu po naprawę i modyfikacje detalu.

eduCAD CNC

Typ: CAD CNC Producent: LYNX
Proram eduCAD jest edytorem graficznym 2D pracującym w grafice wektorowej. Przy jego pomocy można tworzyć różnego rodzaju rysunki (także techniczne). Jego głównym przeznaczeniem jest wykonywanie rysunków technicznych, wektorowych po to, by następnie zapisać je w postaci rozumianej przez różnego rodzaju maszyny: rysujące lub tnające (plik HPGL, DXF) oraz sterowane komputerem maszyny frezujące, tnące plazmą (ESSI) czy cienkim gorącym drutem (CNC). Znakomicie nadaje się także do nauki podstaw CAD ("komputerowego rysowania").

ELCAD

Typ: CAD CAE Producent: AUCOTEC
ELCAD jest systemem CAD/CAE, czyli komputerowego wspomagania prac inżynierskich, rysowania i projektowania instalacji elektrycznych. Dzięki temu ELCAD umożliwia nie tylko narysowanie schematu, ale potrafi również na podstawie schematu wygenerować np. tabele połączeń, listwy zaciskowe itd. Jednym słowem program ELCAD umożliwia stworzenie pełnej dokumentacji elektrycznej.

Engineering Base

Typ: CAD CAE Producent: AUCOTEC
Engineering Base jest systemem CAD/CAE, komputerowego wspomagania prac inżynierskich, rysowania i projektowania. Dzięki temu Engineering Base umożliwia nie tylko narysowanie schematu, ale potrafi również na podstawie schematu wygenerować np. tabele połączeń, listwy zaciskowe itd.

EPLAN Electric P8

Typ: CAD CAE Producent: EPLAN Software & Services LLC
EPLAN Electric P8 to nowy wymiar inżynierii. Unikalny zakres jego rozmaitych, praktycznych funkcji jest gwarancją rzeczywistego zintegrowania wielofunkcyjnego narzędzia o globalnym zasięgu. Dzięki możliwością wyboru między projektowaniem graficznym, a orientacją obiektowo-danową, oprogramowanie zapewnia doskonałe rozwiązania technologiczne.
  «  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13    »  »|
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl