ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

Rama 3D - R3D3

Typ: CAD CAE Producent: INTERsoft Sp. z o.o.
Program Rama3D wykonuje obliczenia statyczne przestrzennych układów prętowych o stałym przekroju pręta na długości. Obliczenia i prezentacja wyników odbywają się w czasie rzeczywistym.

RCAD Rysunki Szalunkowe

Typ: CAD Producent: Firma Informatyczna Robobat joint venture Sp. z o.o.
Program RCAD Rysunki Szalunkowe służy do przestrzennego modelowania budynku żelbetowego i generowania rysunków szalunkowych. Rysunki Szalunkowe mogą obejmować wybrane elementy, ich grupy, rzuty kondygnacji oraz przekroje pionowe budynku. Rysunki wygenerowane przez program, mogą zostać automatycznie wyeksportowane do programu RCAD Żelbet, stanowiąc podkład do wykonania rysunków zbrojenia konstrukcji.

RCAD Stal

Typ: CAD CAM Producent: Firma Informatyczna Robobat joint venture Sp. z o.o.
RCAD Stal jest programem przeznaczonym do tworzenia kompletnej dokumentacji wykonawczej konstrukcji stalowych (rysunki + zestawienia materiałowe).

RCAD Żelbet

Typ: CAD Producent: Firma Informatyczna Robobat joint venture Sp. z o.o.
Program do tworzenia rysunków zbrojenia konstrukcji żelbetowych. Umożliwia definicję prętów o dowolnym kształcie, automatycznie tworzy opisy oraz linie wymiarowe. Generuje aktualizowane tabele zestawcze zbrojenia. Posiada rozbudowany system makr do automatycznego tworzenia typowych rysunków żelbetowych.

Rhinoceros

Typ: CAD Producent: McNeel North America
Rhinoceros, w skrócie nazywany "Rhino", jest w pełni profesjonalnym programem do modelowania 3d, który opiera się na geometrii NURBS.

RM-Win

Typ: CAD CAE Producent: CadSiS Biuro Komputerowego Wspomagania Projektowania
Program przeznaczony jest do analizy statycznej i wytrzymałościowej płaskich konstrukcji prętowych o dowolnym ich schemacie statycznym.

Rx View / RxHighlight

Typ: CAD Dodatki Producent: Rasterex
Profesjonalna przeglądarka projektów 2D i 3D stworzonych w różnych programach CAD a także plików rastrowych oraz typu office. Dedykowanej dla inżynierów, którzy w codziennej pracy korzystają z dokumentów projektów stworzonych w różnego rodzaju programach i formatach. Program jest w stanie obsłużyć takie specjalistyczne program CAD jak: AutoCAD, SolidWorks, SolidEdge, INVENTOR, CATIA, Pro/Engineer.

SigmaNEST

Typ: CAD CAM Producent: SigmaTEK Systems
SigmaNEST jest samodzielnie działającym oprogramowaniem CAD / CAM, które rozkłada cienkościenne modele 3D i optymalnie rozmieszcza elementy na płaszczyźnie. Następnie automatycznie tworzy ścieżkę cięcia i program NC dla maszyn tnących laserem, plazmą, gazem, strumieniem wody oraz dla dziurkarek z głowicą rewolwerową i frezarek 2.5D.

SolidMap

Typ: CAD Dodatki Producent: KollabNet Inc.
SolidMap provides new and innovative ways to view the interdependencies that are created between features, parts, and files within SolidWorks. Visualization of the feature, part, and file interdependencies dramatically reduces the time required to understand how a model is built which, in turn, enables users to much more efficiently edit models and completely eliminates the need for users to rebuild models prior to being able to edit them.

SOLIDWORKS

Typ: CAD Producent: Dassault Systemes
SOLIDWORKS, oprogramowanie służące do modelowania 3D, jest najbardziej wydajnym narzędziem dostępnym na rynku, dającym nieograniczone możliwości projektowania.
  <<  «  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16    »
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl