DataGear

Typ: CAD Dodatki Producent: Datacomp Sp. z o.o.
DataGear tworzy w przestrzeni programu Alibre Design model koła zębatego. Możliwe jest wykonanie kół zębatych walcowych o zębach prostych i skośnych. Geometria wrębu zęba jest opracowana w oparciu o normy polskie i niemieckie.

DataPart (BeCeZet)

Typ: CAD Dodatki Producent: Datacomp Sp. z o.o.
Zastosowanie w systemach CAD 3D bibliotek części znormalizowanych (wg ANSI, ISO, DIN) znacznie pracę konstruktora nad projektem. Jednak użytkownicy tychże systemów zauważyli brak lub ubogą zawartość komponentów znormalizowanych według norm PN w tych bibliotekach.

DataShaft

Typ: CAD Dodatki Producent: Datacomp Sp. z o.o.
DataShaft to narzędzie pozwalające w łatwy sposób tworzyć wielostopniowe wały.

DC-SOFTWARE

Typ: CAD CAE Producent: DC-Software Doster & Christmann GmbH
DC-software to 31 programów do analizy geotechnicznej gruntów oraz obliczeń konstrukcji zagłębionych w gruncie.

DesignCAD 3D Max

Typ: CAD Producent: IMSI/Design, LLC
Program DesignCAD 3D Max 18 PL jest w pełni trójwymiarowym programem ogólnego stosowania umożliwiającym opracowanie dowolnego modelu przestrzennego oraz płaskiej dokumentacji.

DesignCAD Express

Typ: CAD Producent: IMSI/Design, LLC
DesignCAD jest programem ogólnego stosowania. Można w nim opracować wszelkiego typu dokumentację inżynierską 2D, w tym mechaniczną, konstrukcyjną, instalacyjną, elektryczną i hydrauliczną. Program pozwala także tworzyć typowe projekty architektoniczne i budowlane, z rzutami, przekrojami, elewacjami i planami zagospodarowania terenu.

DraftCAD

Typ: CAD Producent: IronCAD Corporate
DRAFTCAD to profesjonalne narzędzie do projektowania 2D CAD. Pozwala na komfortowe i błyskawiczne tworzenie projektów w 2D.

Drogi - znaki drogowe

Typ: CAD Producent: Usługi Informatyczne SZANSA
Celem aplikacji jest pomoc w projektowaniu oznakowania dróg i ulic.

Duocad

Typ: CAD Producent: INTERsoft Sp. z o.o.
duoCAD to proste i intuicyjne narzędzie do sporządzania płaskich rysunków w formacie .dwg. duoCAD oparty został na platformie IntelliCADa, stanowiąc jego kolejną odmianę. Zastosowane opcje ułatwiające wprowadzanie danych, czynią go programem łatwym w obsłudze, natomiast predefiniowane biblioteki symboli architektonicznych sprawiają, iż douCAD stanowi kompleksowe narzędzie do sporządzania dokumentacji architektonicznej 2D.

DWGgateway

Typ: CAD Producent: Dassault Systemes
DWGgateway™ jest pierwszym darmowym dodatkiem służącym do przetwarzania danych dla użytkowników AutoCAD, który umożliwia w łatwy sposób pracę z danymi DWG wygenerowanymi w dowolnej wersji AutoCAD.
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl