Test narzędzi do symulacji procesów przetwórstwa tworzyw
softPROGRESS zaprasza firmy produkujące wyroby z tworzyw sztucznych do wzięcia udziału w bezpłatnym programie oceny korzyści wynikających z zastosowania oprogramowania do symulacji procesów przetwórstwa tworzyw.
Rozwiązania do symulacji procesów PTS przeznaczone są dla wszystkich osób związanych z branżą przetwórstwa tworzyw, bez względu na to czy są to konstruktorzy produktów, wytwórcy narzędzi, czy producenci wyrobów.
Oferowane przez softPROGRESS narzędzia zapewniają wydajne i kompletne analizy. Korzyści jakich można oczekiwać po wdrożeniu narzędzi do symulacji procesów PTS to m.in.:
- Zmniejszenie kosztów przygotowania produkcji o około 30%
- zmniejszenie całkowitego czasu cyklu rozwoju wyrobu przez ograniczenie ilości prób narzędzi na maszynach produkcyjnych
- brak konieczności przerywania produkcji
- optymalizacja konstrukcji i poprawa jakości wyrobów przy zachowaniu wymaganych właściwości wytrzymałościowych
- Zwiększenie przychodów
- zmniejszenie kosztów produkcji przez ograniczenie zużycia materiałów i energii
- zwiększenie wydajności produkcji
- możliwości uruchomienia większej ilości projektów i zwiększenie częstotliwości wprowadzania nowych wyrobów
- Poprawa wizerunku
- większa elastyczność przy realizacji specyficznych wymagań klientów
- zwiększenie stopnia skomplikowania wyrobów
- krótszy czas wypuszczenia na rynek zaawansowanych wyrobów
Jeśli Twoja firma szuka powyżej przedstawionych usprawnień to ta akcja jest dla Ciebie. Sprawdź ile z tego może być Twoim sukcesem.
Od dnia 8. maja 2015 softPROGRESS uruchamia akcję bezpłatnego testowania oprogramowania do symulacji procesów przetwórstwa tworzyw. W trakcie testu będą starali się pomóc wszystkim zainteresowanym w przekonaniu się na własne oczy jak można osiągnąć wyżej wymienione korzyści w zakładach wykorzystujących do produkcji procesy:
- wtrysku tworzyw
- wytłaczania tworzyw
- formowania z rozdmuchem (swobodne i z rozciąganiem)
- termoformowania
Udostępniane licencje testowe będą wspierane merytorycznie np. poprzez udostępnienie materiałów pomocnych w samodzielnym przeprowadzeniu testu oraz poprzez webinaria.
Dla firm, które zarejestrują swój udział w akcji i dopełną formalności do dnia 08.05.2015, otrzymają bezpłatne jednodniowe szkolenie wstępne on-line jako merytoryczne wsparcie testu oprogramowania
Udział w teście można zarejestrować klikając tuta >>>