NX Learning Edition
Warsaw Industry Week 2020
PLASTPOL 2020

6 Edycja Studenckiego Konkursu Projektowego CNS Solutions dobiegła końca – poznaj zwycięzców

22.06.2007 Skomentuj pierwszy
Kolejna edycja konkursu studenckiego zakończona. Wyłoniono trzech najlepszych młodych projektantów. W tym roku w szranki o miano najlepszego młodego designera SolidWorks stanęło ponad 40 uczestników ze szkół technicznych z całego kraju. Jury, po burzliwym głosowaniu, wyłoniło zwycięzców głównych nagród. „Poziom prac nadesłanych na tegoroczną edycję konkursu był znacznie wyższy niż w ubiegłym roku. Uczestnicy przysyłają prace zróżnicowane zarówno tematycznie jaki i funkcjonalnie. Zauważalny jest również trend nowatorskich projektów koncepcyjnych. Jednak główny nurt oscyluje wokół projektów mechanicznych. Ich złożoność, wykorzystanie zakresu pakietów SolidWorks – animacje, analizy, wizualizacje – wszystko to składało się na naszą końcową ocenę” – powiedział Paweł Dziadosz, przewodniczący Jury.
 


W tym najlepsi okazali się:

Miejsce 1
Student: Tomasz Nalborski
Projekt: Brona wirnikowa
Uczelnia: Uniwersytet Warmińsko Mazurski
Opiekun: dr inż. Jerzy Domański
Miejsce 2
Student: Tomasz Sobieszek
Projekt: Silnik rotacyjny gwiazdowy
Uczelnia: Politechnika Warszawska
Opiekun: dr inż. Przemysław Siemiński
Miejsce 3
Student: Michał Wojda
Projekt: Rozdrabniacz labolatoryjny
Uczelnia: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Opiekun: dr inż. Marek Macko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gratulujemy – zespół CNS Solutions

Co roku przyznawana jest również nagroda dla najlepszego prowadzącego. Nagrodę taką otrzymuje opiekun z największą liczbą zgłoszonych prac i którego studenci zajmą najwyższe miejsca. W tym roku zwycięzcą w tej kategorii został Pan dr inż. Andrzej Łukaszewicz z Politechniki Białostockiej. Trzeba dodać, że nie jest to pierwsze zwycięstwo Pana Andrzeja. W roku 2004 i 2005 uzyskał ten tytuł dwa lata z rzędu.

Nagrody w konkursie są bardzo cenne i zapewne okażą się przydatne w rozwijaniu talentów młodych projektantów. Są to: Stacja robocza HP, Karty graficzne PNY nVidia Quadro, SpaceNavigator, Komputer HP i licencje SolidWorks Student Edition. Nagrody zostaną wręczone na Konferencji CNS Solutions we wrześniu tego roku. Tradycyjnie już firma CNS Solutions Ogłosi kolejną, 7 Edycję konkursu – ale szczegóły na konferencji. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji w następnej edycji konkursu.

Więcej o konkursie: www.cns.pl/edukacja/ konkurs6

  
Organizator: CNS Solutions
Sponsorzy konkursu: HP, Servodata Elektronik, 3D Connexion, nVidia, PNY Technologies, SolidWorks Co.
Patronat medialny: Design News Polska
 
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za nadesłane prace i zachęcamy do kolejnej edycji, która rozpocznie się już wkrótce.
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
NX Learning Edition