Szkolenia SOLIDWORKS

CAD Kuchnie

Typ: CAD
Producent: CAD Projekt K&A
Wersja językowa: Polski Angielski
Platforma OS: Windows
CAD Kuchnie to kompleksowe rozwiązanie, przeznaczone w szczególności dla specjalistów w projektowaniu kuchni oraz salonów meblarskich, dla których ważna jest precyzyjna aranżacja wnętrz.
 
 
Program ten umożliwia profesjonalne, stworzenie i zaprezentowanie projektu z najdrobniejszymi detalami, z pełną wyceną oraz raportami użytych mebli i innych elementów, a w wersji producenckiej realizuje zamówienia elektroniczne.
 
Wraz z programem dostarczana jest uniwersalna baza mebli kuchennych, natomiast za zgodą producenta do programu CAD Kuchnie, dodawane są biblioteki mebli kuchennych oraz bazy modeli 3D, największych krajowych i zagranicznych wytwórców.
 
 
W programie można zaprojektować każdą kuchnię, a opierając się na module szafek dowolnych zaprojektować parametrycznie każdą szafkę w każdym układzie funkcjonalnym. Prowadząc projektanta poprzez czytelne etapy prac od kreatora i edytora ścian, a na automatycznym generatorze dokumentacji kończąc. System jest wręcz niezastąpiony w trudnym temacie projektowania kuchni.
 
 
Do niewątpliwych zalet systemu należą:
 • interakcyjność procesu projektowego i modułowość, Moduły dodatkowe: Moduł Tworzenia i Edycji Własnych Szafek, Moduł Projektowania Płytek Ceramicznych wraz z Edytorem Baz Płytek, CAD Rozkrój, Render PRO
 • możliwość korzystania z większości baz wnętrzarskich i dodatków oraz baz 3D producentów modeli
 • komponowanie indywidualnej bazy modeli 3D użytkownika
 • bogactwo narzędzi projektowych i edycyjnych (np. różne opcje rysowania i edycji ścian, tworzenie elementów dowolnych na bazie własnych szablonów, szeroki wybór narzędzi rysunkowych, funkcje wstawiania i edytowania szafek kuchennych, sprzętu AGD i wyposażenia)
 • możliwość korzystania z dodatkowego modułu projektowania płytek ceramicznych
 • innowacyjny Moduł Farb Tikkurila posłuży do zaplanowania pokrycia zewnętrznych i wewnętrznych powierzchni jak i do złożenia zamówienia u producenta 
 • zaawansowany panel wizualizacyjny
 • najwyższa jakość efektów oświetlenia i renderingu
 • dostępne dodatkowe narzędzie wizualizacji - Moduł Renderingu Profesjonalnego - Render PRO, praca modułu przebiega w oparciu o zastosowanie algorytmów global illumination.

 • program CAD Kuchnie w wersji MAX jest szczególnie przydatny dla samodzielnych wytwórców mebli kuchennych. Oferuje możliwość parametrycznego projektowania mebli kuchennych oraz automatyczne generowanie optymalnego rozkroju materiału
 • jeśli posiadasz moduł Export 3D, zyskujesz możliwość publikowania swoich projektów on-line w postaci animacji 3DE
Pakiet serwisowy programu obejmuje bezpłatną roczną obsługę serwisową z możliwością jej przedłużenia, aktualizacje internetowe oraz dostęp do bezpłatnych baz danych producentów.
 
 
Komentarzy: Skomentuj pierwszy
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl