Finansowanie zakupów oprogramowania CAD/CAM/CAE/PLM
Podręcznik AutoCAD 2020

Ultra szeroki monitor Dual Quad HD 32:9

20.03.2019 Skomentuj pierwszy

MMD przedstawiła 49-calowy model 499P9H w formacie 32:9 z szeregiem technologii i rozwiązań, zapewniających komfort użytkowania zarezerwowany dotychczas dla konfiguracji wielomonitorowych.

Poniżej w skrócie przedstawimy jego kluczowe zalety ponieważ monitor jest w naszej redakcji na testach i już w najbliższym czasie zdamy relację jak pracuje się na takim gigancie.

Wielka przestrzeń robocza

Philips 499P9H z linii Brilliance wyposażony jest w zakrzywioną matrycę VA, w rozdzielczości Dual Quad HD (5120 x 1440). To tyle co dwa, stojące obok siebie monitory 27 cali. Przestrzeń robocza naprawdę imponująca. W teście opowiemy jak ją wykorzystać i jakie możliwości daje monitor aby dostosować go do własnych potrzeb.

Peryferia mogą zostać podłączone bezpośrednio do monitora, dzięki stacji dokującej z USB-C. Może ona również pełnić rolę zasilacza, np. dla laptopa wyposażonego w ten port.

Jakość obrazu

Jakość obrazu, którą zapewnia Philips 499P9H, sprawdzi się zarówno w podstawowych zadaniach, jak i pracach projektowych. Monitor cechuje się między innymi zgodnością ze standardem DisplayHDR 400, jasnością wynoszącą 450 cd/m2, pokryciem palety Adobe RGB na poziomie 91% czy parametrem Delta E<2.

Bezpieczeństwo i wygoda

Monitor posiada zabezpieczenie biometryczne w postaci wysuwanej kamery Full HD kompatybilnej z funkcją Windows Hello. Kamera umożliwia logowanie się do systemu poprzez rozpoznawanie twarzy uprawnionych użytkowników.

Philips 499P9H osadzony jest na wytrzymałej i ergonomicznej stopce, z możliwością regulacji wysokości ekranu, jego kąta nachylenia oraz obrotu w poziomie (swivel).

Cena i dostępność

Philips 499P9H debiutuje na rynku w cenie detalicznej wynoszącej 4729 zł.

Więcej o monitorze już niedługo w naszym teście.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Finansowanie zakupów oprogramowania CAD/CAM/CAE/PLM