Szkolenia SOLIDWORKS

Autodesk Revit Architecture

Typ: CAD Inne
Producent: Autodesk
Wersja językowa:
Platforma OS: Windows

Modelowanie informacji o budynku dla projektów architektonicznych

Oprogramowanie do projektowania budynków Autodesk® Revit® Architecture pracuje zgodnie z oczekiwaniami architektów i projektantów, pozwalając na tworzenie precyzyjnych projektów architektonicznych wysokiej jakości. Opracowane do modelowania informacji o budynku (BIM), oprogramowanie Autodesk Revit Architecture ułatwia tworzenie koncepcji i całościowe zachowanie założeń projektu, dokumentacji oraz budowy. Podejmuj lepsze decyzje, opierając się na bogatych w informacje modelach, aby ułatwić zachowanie zrównoważenia projektu, tworzenie harmonogramu budowy i wdrażanie do produkcji. Automatyczne aktualizacje zapewniają koordynację i spójność projektów oraz dokumentacji.

Narzędzia do projektowania koncepcyjnego - Korzystaj z narzędzi do modelowania parametrycznego i obiektów o dowolnych kształtach oraz do późniejszego analizowania projektów.

Dwukierunkowe powiązania - Wprowadzaj zmiany projektowe w dowolnym miejscu, a model zostanie automatycznie zaktualizowany w całym projekcie.

Parametryczne komponenty - Projektuj, korzystając z rzeczywistych elementów budynku, zapewniających lepszą szczegółowość i precyzję.

Revit Building Maker - Przekształcaj modele koncepcyjne w funkcjonalne projekty budynków ze ścianami, dachami, podłogami i systemami kurtyn.

Harmonogramy - Szybko generuj precyzyjne harmonogramy, wykorzystując aktualne informacje o modelu. 

Detalowanie - Twórz, edytuj i udostępniaj biblioteki detali, aby lepiej dostosować projekt do standardów biurowych - albo skorzystaj z rozbudowanej biblioteki produktu.

Wizualizacja projektu - Jasno przekazuj koncepcje projektowe, korzystając z wbudowanych narzędzi do renderowania.

 

Komentarzy: Skomentuj pierwszy
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl