ZW3D - Skorzystaj z 30 procentowego rabatu

GAMMA-RAY

Typ: CAD
Producent: GAMMA-RAY Service-Center GmbH
Wersja językowa: Angielski
Platforma OS:
GAMMA-RAY to nowoczesny program służący do profesjonalnej i zaawansowanej wizualizacji oraz renderingu z raytracingiem projektów wykonanych za pomocą innych, zewnętrznych programów CAD. Program cechuje intuicyjny interfejs, łatwa obsługa, szybkie opanowanie nawet bardziej zaawansowanych funkcji. Jego siła tkwi przede wszystkim w możliwościach jakie oferuje architektom, architektom, dekoratorom i projektantowm wnętrz a tych jest nie mało.

Użytkownik otrzymuje do dyspozycji możliwość użycia wielu różnych rodzajów źródeł światła w tym automatyczne obliczanie położenia słońca, oświetlenia zewnętrznego (naturalnego) i sztucznego niezależnie od siebie, w wielu różnych położeniach, wiele typów prezentacji (model siatkowy, model z ukrytymi krawędziami, model z cieniowaniem płaskim i pełnym oraz nowy model HDRI) a także kilka poziomów zaawansowania renderingu (ray-tracing i radiosity) i wizualizacji (zwykła, Gourauda, Phonga, hybrydowa) z inteligentnym wygładzaniem krawędzi.

Wysoka jakość generowanych obrazów, szybie działanie, dopracowany interfejs z podpowiedziami dla każdej opcji, funkcji, przycisku, małe wymagania systemowe, duża dostępność dodatkowych bibliotek obiektów, materiałów i tekstur oraz korzystna cena sprawiają, że jest dostępny nawet dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z wizualizacją i renderingiem 
Tagi:
Komentarzy: Skomentuj pierwszy
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl