Autodesk DAYS 2021

AUTODESK DAYS 2021 | PRZEMYSŁ

Typ: Konferencja
Data wydarzenia: 03.03.2021
Czas trwania: 2 dni
Organizator: Autodesk
Miejscowość: Online

Już 3 marca rozpocznie się dwudniowa konferencja AUTODESK DAYS | PRZEMYSŁ Odkryj nowe możliwości. Podczas serii wirtualnych sesji dla branży przemysłowej, poruszone zostaną takie zagadnienia jak praca w nowej rzeczywistości, nowości i trendy w zarządzaniu danymi i projektami oraz innowacje w przemyśle maszynowym i budowlanym.

(...)

Podczas wirtualnej konferencji AUTODESK DAYS 2021 | PRZEMYSŁ Odkryj nowe możliwości eksperci podzielą się wiedzą jak przedsiębiorstwa mogą szybciej i skuteczniej przystosować się do zmian, które wymógł na wielu firmach projektowo - produkcyjnych rok 2020 i wykorzystać je na swoją korzyść.

Dwa dni, 4 bloki tematyczne, 20 sesji

Dwudniowe spotkanie online dla branży przemysłowej odbędzie się w 3 i 4 marca 2021 roku (środa-czwartek). Każdego dnia zaplanowano dwa bloki tematyczne, składające się z pięciu trzydziestominutowych sesji. Udział w konferencji jest bezpłatny, a uczestnicy mogą rejestrować się na dowolne dni i sesje tematyczne, zgodnie z obszarem swoich specjalizacji i zainteresowań. Taka, sprawdzona już, formuła spotkania pozwala na pogodzenie czasu spędzonego na konferencji z obowiązkami zawodowymi. (...)

Wśród tematów, które zostaną omówione podczas konferencji znajdą się:

DZIEŃ 1 (03.03.2021, środa)

  • Blok 1 – Praca w nowej rzeczywistości
  • Blok 2 - Zarządzanie danymi i projektami - Data Management czy PLM?

DZIEŃ 2 (04.03.2021, czwartek)

  • Blok 3 - Przemysł maszynowy - innowacje i trendy
  • Blok 4 - Producenci wyrobów budowlanych - na styku przemysłu i budownictwa

Szczegółowa agenda i rejestracja na wydarzenie dostępne są na stronie konferencji pod adresem https://autode.sk/przemysl2021.