NX Learning Edition
Warsaw Industry Week 2020
PLASTPOL 2020

Szkolenie AUTOCAD– Poziom II – Zaawansowany | PCC Polska

Typ: Szkolenie
Data wydarzenia: 22.07.2019
Czas trwania: 3 dni
Organizator: PCC Polska
Miejscowość: Wrocław
Koszt: 799 zł netto

Zapraszamy wszystkie osoby pracujące już w programie AutoCAD na zaawansowane szkolenie do Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego PCC Polska we Wrocławiu. 

Szkolenie to umożliwia uzyskanie umiejętności tworzenia zaawansowanej dokumentacji technicznej w 2D, edycji rysunków, poznanie zaawansowanych poleceń w rysowaniu 2D, tworzenia i edycji obiektów 3D. W trakcie szkolenia zdobędą Państwo wiedzę potrzebną do tworzenia rysunków technicznych dwuwymiarowych. Będzie także wprowadzenie do trzeciego wymiaru.

Szczegółowy zakres szkolenia sprawdzisz tutaj: https://bit.ly/2XriFri

W ramach szkolenia uczestnicy otrzymują:

  • Materiały szkoleniowe (broszury i ćwiczenia do samodzielnej pracy w programie).
  • Poczęstunek z kawą i herbatą w trakcie szkolenia.
  • Ciepły obiad w przerwie kursu.
  • Autoryzowany Certyfikat ukończenia szkolenia, ważny na całym świecie.


Dlaczego warto?

Nasze szkolenia z oprogramowania Autodesk są prowadzone metodą warsztatową, gdzie uczestnik ma możliwość pracy na odrębnym, całkowicie wyposażonym stanowisku komputerowym z bezpośrednią możliwością kontaktu z trenerem prowadzącym zajęcia. Szkolenia odbywają się w małych grupach, tak aby każdy uczestnik mógł uzyskać jak najwięcej wiedzy w sposób dopasowany do własnych możliwości. Taka forma prowadzenia kursu jest najbardziej efektywna pod względem dostarczenia uczestnikom odpowiednich umiejętności do samodzielnej pracy po szkoleniu. Materiał szkoleniowy kursu stanowią ćwiczenia.

Nasi instruktorzy są doświadczonymi szkoleniowcami. Od kilkunastu lat na co dzień pracują w oprogramowaniu Autodesk, korzystając z jego zaawansowanych funkcji. Praktyczna znajomość programów i wieloletnie doświadczenie w szkoleniach sprawia, że potrafią znakomicie poprowadzić kursantów od poziomu początkującego do zaawansowanego. Dodatkowo posiadają Certyfikaty Autoryzowanych Instruktorów Autodesk, poświadczające ich doskonałe umiejętności w oprogramowaniu, sprawdzone przez międzynarodowych profesjonalistów z branży.

Zarejestruj się: https://bit.ly/2XriFri