Siemens - Oszczędzaj czas projektowania
Podręcznik AutoCAD 2020
Alibre Parametryczny CAD 3D - Promocja -20%

Szkolenie MOLDFLOW | PCC Polska

Typ: Szkolenie
Data wydarzenia: 17.07.2019
Czas trwania: 3 dni
Organizator: PCC Polska
Miejscowość: Wrocław
Koszt: 4000 zł netto

Zapraszamy wszystkie osoby pracujące wbranży tworzyw sztucznych na  szkolenie dot. programu Moldflowdo Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego PCC Polska we Wrocławiu. 

Szkolenie przeznaczone dla osób chcących nauczyć się pracy z programem Autodesk Moldflow. Szkolenie Moldflow obejmuje swym zakresem zagadnienia związane z analizą elementów wykonywanych przez wtrysk tworzyw sztucznych. Na szkoleniu uczestnicy zdobędą wiedze jak tworzyć symulacje, jakie analizy można wykonać, jak modelować elementy form wtryskowych, jak prowadzić obliczenia i analizować wyniki symulacji.

Uczestnicy będą mogli poznać zagadnienia związane z samym procesem wtrysku jak skurcz i paczenie się wypraski. Program Moldflow jest zaawansowanym programem umożliwiającym prowadzenie symulacji procesu wtryskiwania dla różnych odmian tej technologii w tym: wtrysk wspomagany gazem, wtrysk wielokomponentowy.

 

Szczegółowy zakres szkolenia sprawdzisz tutaj: https://bit.ly/2Ef7Hg0

W ramach szkolenia uczestnicy otrzymują:

  • Materiały szkoleniowe (broszury i ćwiczenia do samodzielnej pracy w programie).
  • Poczęstunek z kawą i herbatą w trakcie szkolenia.
  • Ciepły obiad w przerwie kursu.
  • Autoryzowany Certyfikat ukończenia szkolenia, ważny na całym świecie.


Dlaczego warto?

Nasze szkolenia z oprogramowania Autodesk są prowadzone metodą warsztatową, gdzie uczestnik ma możliwość pracy na odrębnym, całkowicie wyposażonym stanowisku komputerowym z bezpośrednią możliwością kontaktu z trenerem prowadzącym zajęcia. Szkolenia odbywają się w małych grupach, tak aby każdy uczestnik mógł uzyskać jak najwięcej wiedzy w sposób dopasowany do własnych możliwości. Taka forma prowadzenia kursu jest najbardziej efektywna pod względem dostarczenia uczestnikom odpowiednich umiejętności do samodzielnej pracy po szkoleniu. Materiał szkoleniowy kursu stanowią ćwiczenia.

Nasi instruktorzy są doświadczonymi szkoleniowcami. Od kilkunastu lat na co dzień pracują w oprogramowaniu Autodesk, korzystając z jego zaawansowanych funkcji. Praktyczna znajomość programów i wieloletnie doświadczenie w szkoleniach sprawia, że potrafią znakomicie poprowadzić kursantów od poziomu początkującego do zaawansowanego. Dodatkowo posiadają Certyfikaty Autoryzowanych Instruktorów Autodesk, poświadczające ich doskonałe umiejętności w oprogramowaniu, sprawdzone przez międzynarodowych profesjonalistów z branży.

Zarezerwuj miejsce już dziś: https://bit.ly/2Ef7Hg0