Solid Edge 2D Nesting
Innoform 2020
Midas NFX

TOOLEX 2018

Typ: Targi
Data wydarzenia: 02.10.2018
Czas trwania: 3 dni
Miejscowość: Sosnowiec

Zapraszamy do udziału w najważniejszym, jesiennym wydarzeniu dla branży - Międzynarodowych Targach  Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX.  Sukces poprzedniej, jubileuszowej edycji to blisko 500 Wystawców z 14 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek i nowości z branży na 15 tys. m kw. Targom towarzyszył bogaty program seminariów i prelekcji. Wydarzenie odwiedziło blisko 10 tysięcy zwiedzających, którzy mieli okazję podpatrzeć m.in. 450 maszyn, w większości w ruchu.  Doceniane przez specjalistów i wysoko oceniane pod względem efektywności targi były naprawdę imponujące!

Nasi Wystawcy potwierdzają, że TOOLEX to doskonałe narzędzie biznesowego sukcesu - to tutaj zawierają liczne transakcje, nawiązują nowe relacje biznesowe i kontynuują dotychczasowe interakcje ze stałymi kontrahentami. Targi TOOLEX sukcesywnie wyznaczają trendy!

Wzorem lat ubiegłych w tym samym terminie odbędą się również Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA , a także Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo . To połączenie różnych tematów targowych tworzy doskonałą platformę wymiany informacji, doświadczeń i opinii oraz daje możliwość spotkań i pozyskania zamówień w jednym miejscu i czasie.