Wypróbuj Solid Edge za darmo
Warsaw Industry Week
Konferencja dla Narzędziowni TOOL-SHOP 2018

XXIV Konferencja Użytkowników programów SIMULII.

Typ: Konferencja
Data wydarzenia: 13.10.2017
Czas trwania: 1 dni
Organizator: softPROGRESS
Miejscowość: Poznań
Koszt: od 200zł

W dniach 12-13 października 2017 r. w IBB Andersia Hotel w Poznaniu odbędzie się XXIV Konferencja Użytkowników programów SIMULII (dawniej Użytkowników Abaqus). Pierwszy dzień konferencji wypełnią prezentacje gości z SIMULII Dassault Systemes i pracowników BUDSOFT’u na temat możliwości nowych wersji programów SIMULII. Zespół BUDSOFTu zaprezentuje i omówi min. najnowsze wersje programów portfolio SIMULII, przedstawi program do zarządzania danymi symulacji, omówi zupełnie nowe podejście do symulacji procesów wytwarzania przyrostowego (Additive Manufacturing) oraz przedstawi najnowszą ofertę do obliczeń chmurze!
W drugiej części dnia swoje referaty wygłoszą Użytkownicy, którzy zaprezentują swoje dokonania. Doświadczeniami podzielą się z w tym roku m.in. użytkownicy SIMULII - t.j. oprogramowania Abaqus, fe-safe, Tosca, Simpack, etc. z ABB, Delphi, Tenneco, PESY, użytkownicy akademiccy z Politechniki Lubelskiej, Warszawskiej i Poznańskiej.
W drugim dniu konferencji odbędą się dwa seminaria na temat nowości w ostatnich wersjach Abaqus/Standard i Abaqus/Explicit oraz na temat efektywnych metod modelowania zadań kontaktowych. Konferencja zakończy się prezentacją przykładów analiz sprzężonych MDB w Abaqus'ie i Simpack’u.
Szczegółowe informacje na temat konferencji, programu oraz rejestracji można znaleźć na dedykowanej stronie http://www.budsoft.com.pl/konferencja2017

Wypróbuj Solid Edge za darmo