Szkolenia SOLIDWORKS

Nowa mobilna stacja robocza Fujitsu dla zaawansowanych - CELSIUS H5511

31.12.2021 Skomentuj pierwszy

Do oferty stacji roboczych Fujitsu dołączył model CELSIUS H5511. To mobilna stacja robocza zaprojektowana z myślą o architektach, inżynierach, projektantach, twórcach i studentach poszukujących równowagi między mocą, wydajnością i mobilnością, a także najlepszych w swojej klasie zabezpieczeń.

Możliwość przystosowania do różnych warunków pracy i duża moc, ukryta w lekkiej, niewielkiej obudowie sprawiają, że jest to doskonała stacja robocza dla użytkowników oczekujących wydajności i elastyczności, niezależnie od miejsca, w którym pracują.

CELSIUS H5511 to stacja robocza o grubości niecałych 21 mm i wadze poniżej 2 kg. Na pokładzie znajdziemy najnowsze procesory Intel Core 11 generacji (i5 i i7) oraz profesjonalną kartę graficzną NVIDIA T500. Stacja jest idealnym rozwiązaniem do projektowania 2D CAD, podstawowych projektów 3D CAD tzn. małych i średnich złożeń , projektowania graficznego, edycji obrazów i wideo oraz wizualizacji. 15,6-calowy wyświetlacz Full HD (500 cd/m² i 100% sRGB) lub Full HD (300 cd/m²) oferuje doskonały kontrast, wysoką jasność i szeroką paletę barw.

Użytkownicy, którzy często się przemieszczają, a dostępność i praca na baterii przez cały dzień mają dla nich kluczowe znaczenie, docenią doskonałą łączność i pełnowymiarowe porty, a także możliwość wielogodzinnej pracy bez kabli, dzięki mocnej baterii o pojemności 69,7 Wh. Ładowanie jest możliwe poprzez uniwersalne porty USB-C z Intel Thunderbolt 4.

CELSIUS H5511 to także solidne zabezpieczenia, dzięki trzem różnym opcjom logowania biometrycznego. Użytkownicy mogą uzyskać szybki i bezpieczny dostęp do urządzenia dzięki funkcji Windows Hello i kamerze rozpoznającej twarz, czytnikowi linii papilarnych lub opcjonalnemu rozwiązaniu Fujitsu PalmSecure, które potwierdza tożsamość na podstawie układu żył wewnątrz dłoni. Aby chronić swoją prywatność, mogą też łatwo zablokować wbudowaną kamerę internetową za pomocą ręcznej przesłony.

Stacje robocze Fujitsu CELSIUS H5511 są już dostępne w sprzedaży. Ich cena uzależniona jest od konkretnej konfiguracji.
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Szkolenia SOLIDWORKS