XXVII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL
XVI Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL

Nowe stacje robocze Fujitsu dla usprawnienia pracy w domu i w biurze

27.07.2021 Skomentuj pierwszy

Najnowsze rozwiązania producentów sprzętu komputerowego uwzględniają zmieniające się oczekiwania pracodawców, pracowników i hybrydowe modele pracy. Dlatego Fujitsu wprowadza na rynek nowe stacje robocze wyposażone w procesory Intel 11. generacji. To urządzenia przeznaczone m.in. dla osób które pracują w trybie home office i wymagają od sprzętu zwinności, mocy oraz elastyczności.

Biorąc pod uwagę potrzeby milionów ludzi na całym świecie, wykonujących swoje obowiązki zawodowe zarówno w biurze, jak i w domu, Fujitsu stworzyło nową generację urządzeń, które zużywają mniej energii, cicho działają i nie wpływa to jednocześnie na ich wydajność. Pełna gama zmodernizowanych rozwiązań obejmuje komputery stacjonarne ESPRIMO i stacje robocze CELSIUS, zawierające najnowszy chipset Intel i procesory Intel Core 11. generacji, co zapewnia zwiększoną wydajność i mniejsze zużycie energii.

Nowością w tej linii jest CELSIUS W5011, jedna z najłatwiejszych do rozbudowy, podstawowych stacji roboczych na świecie. To rozwiązanie przygotowane z myślą o wymagających zadaniach, obejmujących pracę z programami CAD, CAE, multimediami, projektowaniem i wizualizacjami.

Wydajność gwarantowana jest dzięki mocnym procesorom Intel Xeon W-1300, a także usprawnieniom w zakresie pamięci i szybkości na wejściu oraz wyjściu. Przejrzystą, superpłynną wydajność grafiki zapewniają dwuslotowe, pełnowymiarowe karty graficzne RTX (do NVIDIA RTX A5000 włącznie). Nowe narzędzie charakteryzuje się również ogromnymi możliwościami przechowywania danych i umożliwia bezproblemową pracę z dużymi plikami na dyskach SSD PCIe Gen4 NVMe, zapewniając szybki transfer danych.

Najnowsze rozwiązania Fujitsu z procesorami Intel 11. generacji są już dostępne w sprzedaży, ich cena uzależniona jest od szczegółowej specyfikacji.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: