XXVII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL
XVI Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL

Nowe, mobilne stacje robocze Z od HP

25.05.2021 Skomentuj pierwszy

Mobile stacje robocze ZBook G8 zapewniają potężną moc dla projektowania 3D, edycji wideo i rozwoju VR.

Firma HP zaprezentowała najnowsze komputery HP ZBook Studio G8, ZBook Fury G8 i ZBook Power G8, stworzone z myślą o profesjonalnych twórcach oraz zaawansowanych użytkownikach, którzy poszukują wydajności, niezawodności, możliwości rozbudowy i wszechstronności, aby móc pracować dosłownie wszędzie.

Współcześni twórcy wymagają potężnej oraz elastycznej technologii, która pozwoli im zachować produktywność i ułatwi współpracę. Ponieważ firmy przestawiły się z tradycyjnych biur na środowiska hybrydowe, pracownicy techniczni i Ci najbardziej kreatywni potrzebują wysokiej klasy wydajności w dowolnym miejscu. Przewiduje się, że 32% pracowników biurowych będzie pracować w domu w najbliższej przyszłości, a 33% decydentów IT twierdzi, iż wsparcie dla pracy zdalnej jest dla nich wyzwaniem numer jeden. Przedsiębiorstwa muszą być na to przygotowane.

Współpraca na odległość staje się jeszcze ważniejsza w hybrydowych środowiskach pracy, co przekłada się na konieczność dostarczenia spersonalizowanych rozwiązań informatycznych. HP ZCentral stanowi integralną część utrzymywania ciągłości działania firm w czasie pandemii. Ułatwia twórcom korzystanie ze zdalnego dostępu do mocy stacji roboczych, dzięki nagrodzonemu nagrodą Emmy® oprogramowaniu ZCentral Remote Boost. Możliwość współpracy w czasie rzeczywistym, jaką daje to rozwiązanie, to potężne narzędzie, które zapewnia artystom, projektantom i inżynierom szybką oraz sprawną realizację wymagających projektów, a także dostęp do pełnych zasobów, mocy obliczeniowej i infrastruktury biura lub studia produkcyjnego, podczas pracy z dowolnego miejsca.

ZCentral utrzymuje dane w bezpiecznym miejscu, umożliwiając jednocześnie lokalną pracę zdalną. Użytkownicy mogą teraz korzystać z najlepszej w swojej klasie wydajności nowej linii komputerów ZBook G8 z dowolnego miejsca, mając jednocześnie możliwość zdalnego dostępu do stacji roboczych.

“Profesjonalni twórcy i zaawansowani użytkownicy potrzebują dopasowanego, spersonalizowanego oprogramowania oraz sprzętu, który dostosuje się do różnych sposobów pracy i komunikacji" - powiedział Jim Nottingham, dyrektor generalny i szef działu Advanced Compute and Solutions w HP Inc. “Dzięki temu, że ZBook Studio jest najpotężniejszą stacją roboczą w swoim rozmiarze, a ZBook Fury oferuje pełne możliwości rozbudowy w przenośnej obudowie, HP daje społeczności profesjonalistów dostęp do najnowocześniejszych technologii, nieograniczonej wydajności oraz wszechstronności, aby kolejny twórczy przełom stał się rzeczywistością.”

HP ZBook G8: Moc i wydajność, które uwolnią kreatywny umysł

HP ZBook Studio, najdoskonalsza stacja mobilna w swojej klasie, umożliwia użytkownikom tworzenie w dowolnym miejscu, w sposób niespotykany do tej pory. Od klawiatury po ekran - każdy aspekt ZBook Studio został zaprojektowany tak, by uwolnić kreatywne umysły.

Renderowanie lub wizualizacja w czasie rzeczywistym, współpraca zdalna, a nawet granie. Najnowszy ZBook Studio został zaprojektowany i skonstruowany od podstaw, aby sprostać wymaganiom najbardziej kreatywnych aplikacji oraz środowisk pracy, a także zapewnić optymalne wrażenia zarówno dziś, jak i w przyszłości.

 • Projektowanie z najwyższą precyzją. Wyświetlacze HP DreamColor z częstotliwością odświeżania 120 Hz dają pewność, że projekt będzie odpowiedni już za pierwszym razem, z miliardem kolorów na ekranie, 100% DCI-P3 i dokładnością kolorów z certyfikatem PANTONE®.

 • Współpraca w każdym środowisku. Dzięki funkcji HP Sound Calibration, użytkownicy otrzymują wyraźny dźwięk i automatyczne blokowanie niepożądanych dźwięków, co sprawia, że biuro jest wszędzie tam, gdzie chcemy pracować.

 • Pełnia mocy; wydajność bez wyrzeczeń. Zaprojektowane od podstaw, z mocą umożliwiającą użytkownikom animowanie w kilka sekund i renderowanie w czasie rzeczywistym, za pomocą procesorów graficznych dla laptopów NVIDIA RTX A5000 lub GeForce RTX 3080 oraz procesorów 11. generacji Intel Core i9 vPro.

HP ZBook Fury zapewnia wydajność typową dla komputerów stacjonarnych w niewiarygodnie smukłej obudowie. Zaawansowani użytkownicy mogą teraz z łatwością tworzyć, renderować, edytować i symulować lub wizualizować złożone projekty w podróży.

 • Zaprojektowany z myślą o lepszej mobilności. Lepsza wydajność i większa produktywność w podróży, dzięki funkcji HP Sound Calibration, lokalizacji urządzenia Tile oraz opcjonalnemu ekranowi HP Sure View Reflect.

 • Innowacyjna wizja. Spektakularne kolory i obraz podczas edycji wideo lub oglądania treści, dzięki certyfikatowi PANTONE® i częstotliwości odświeżania 120 Hz na wyświetlaczu DreamColor nowej generacji.

 • Trwałość i możliwość rozbudowy w przyszłości. Aluminiowa konstrukcja obudowy, wytrzymałoś

 • MIL-STD oraz możliwości rozbudowy bez użycia narzędzi i szeroki wybór portów.

 • Nieskrępowana wydajność. Moc komputerów stacjonarnych przenosi się do urządzeń mobilnych, a najnowsze procesory Intel Core i9 i Xeon 11. generacji, do 128 GB pamięci systemowej 3200 MHz, grafika NVIDIA RTX A5000 oraz złącze Thunderbolt 4 zapewniają wydajność, która pozwala na efektywną pracę z wieloma aplikacjami.

HP ZBook Power to najbardziej przystępna cenowo mobilna stacja robocza HP, która daje klientom możliwość rozbudowy do profesjonalnej wydajności ZBooka z zabezpieczeniami, łatwością serwisowania i zarządzania na poziomie korporacyjnym. ZBook Power to najwyższej klasy konstrukcja, dostępna z komponentami klasy pro, w tym z grafiką certyfikowaną dla wiodących aplikacji.

 • Spokój ducha, gdziekolwiek jesteś. Potwierdzone licznymi certyfikatami ISV, pakietem HP Security Suite oraz funkcji lokalizacji urządzeń Tile.

 • Wytrzymały i stylowy. Dzięki aluminiowej obudowie i wytrzymałości MIL-STD.

 • Wydajność przy intensywnej pracy. Możliwość przyspieszenia wydajności, jest teraz w zasięgu ręki dla większej liczby twórców i zaawansowanych użytkowników dzięki procesorom Intel 11. generacji, do 64 GB pamięci systemowej 3200 MHz, grafice NVIDIA RTX A2000 oraz PCIe G4.

Dostępność

Stacje HP ZBook G8 mają być dostępne w wybranych krajach od czerwca lub lipca 2021. Ceny zostaną podane bliżej daty premiery.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: