ALLPLAN USER DAY
Warsaw Industry Week 2020
Targi druku i skanu 3d - 3D SOLUTIONS 2020
Dni Druku 3D 2020

Nowe warunki użytkowania DraftSight dla firm od 2020 roku

28.11.2019 Skomentuj pierwszy

DraftSight to profesjonalne narzędzie do projektowania CAD. Program został stworzony przez firmę Dassault Systems i dostępny jest na rynku od 2010. Obsługuje projektowanie 2D, umożliwiając projektantom całym świecie dostęp do danych CAD (w tym plików DWG i DXF), a także tworzenie i edycję rysunków technicznych.

Najnowsza wersja programu, DraftSight 2019 zawiera wiele nowych funkcji i narzędzi, w tym pełne możliwości projektowania 3D DWG. Przydatną nowością jest możliwość przekształcania obrazów rastrowych na wektorowe. Program współdziała także z SOLIDWORKS, a także jest zintegrowany z platformą 3DEXPERIENCE Marketplace – ekosystemem dla dostawców usług przemysłowych.

Od marca tego roku, czyli od momentu wprowadzenia wersji DraftSight 2019, producent informuje o zmianie warunków użytkowania tego popularnego programu. Do wersji 2018 program był darmowy. Pozyskanie licencji nowej wersji wiąże się z jej wykupieniem, a koszt zależny jest od rodzaju licencji. Producent oferuje 5 różnych pakietów różniących się ceną i funkcjonalnością.

Wszystkie dotychczasowe bezpłatne wersje DraftSight (do 2018 włącznie) przestaną działać 1 stycznia 2020 r. Producent umożliwił użytkownikom bezpłatne przetestowanie nowego programu programu DraftSight Premium przed zakupem.

Więcej informacji:

- u polskiego dystrybutora

- na stronie producenta

 

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
ALLPLAN USER DAY