Uniwersalna baza mebli kuchennych 2017 dla projektantów wnętrz

23.12.2016 Skomentuj pierwszy

Poznańska firma CAD Projekt K&A przygotowała dla swoich klientów kolejną bazę uniwersalną. Tym razem jest to zestawienie starannie wyselekcjonowanych elementów kuchennych, przeszło 3000 modeli 3D, m.in.: szafki kuchenne do zabudowy AGD, fronty, uchwyty czy elementy maskujące.

Razem z umocnieniem się trendu do projektowania kuchni bezszwowych, połączonych z resztą mieszkania, częstsze stało się „ukrywanie” niektórych urządzeń AGD. Szafki kuchenne do zabudowy AGD utrzymane w nowoczesnym stylu, to jednak rozwiązanie spotykane nie tylko w kawalerkach czy loftach. Stosowanie takich elementów wyposażenia kuchennego jest też po prostu wygodne i funkcjonalne. Dlatego najnowszą wersję Uniwersalnej baza mebli kuchennych wzbogacono o kilkadziesiąt nowych elementów, m.in.: szafki dolne do zabudowy AGD, szafki dolne kończące, szafki dolne z szufladami, szafki pod zlewozmywak i szafki wiszące do zabudowy okapu. Uniwersalna baza mebli kuchennych 2017 jest kontynuacją i rozszerzeniem katalogu, który powstał z końcem 2013 roku, ciesząc się dużą popularnością i sympatią wśród projektantów i architektów wnętrz. W bazie tej znajdziemy też: szafki kuchenne, fronty, uchwyty czy elementy maskujące. Dla wygody projektantów poglądy szafek są monochromatyczne, aby w każdej chwili można było dodać do szafek fronty i zmienić ich kolorystykę.

W stworzeniu tej bazy firmie CAD Projekt K&A jak zwykle pomogli użytkownicy programów do projektowania wnętrz, przesyłając przez kilka ostatnich lat cenne sugestie. Baza jest kompatybilna z programami CAD Decor PRO i CAD Kuchnie, tradycyjnie jest udostępniana całkiem bezpłatnie wszystkim klientom firmy CAD Projekt K&A z aktywnym pakietem serwisowym. Klienci bez pakietu mogą oczywiście zakupić katalog elementów kuchennych z ponad 3000 produktami i to w całkiem atrakcyjnej cenie.

Uniwersalna baza mebli kuchennych 2017 powstała, aby jeszcze bardziej przyspieszyć i ułatwić pracę projektantom i architektom wnętrz, których podstawowym narzędziem pracy jest program CAD Decor PRO i CAD Kuchnie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową prezentacją bazy lub ofertą firmy CAD Projekt K&A.

Zobacz zawartość bazy (PDF) >>>

 

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: