ZW3D Lite - Ekonomiczny program 3D CAD
Targi Toolex 2022
Targi Toolex 2022

Nowa uniwersalna baza modeli 3D - tom 4.

31.10.2017 Skomentuj pierwszy

Firma CAD Projekt K&A wydała kolejną część bazy modeli 3D wyposażenia wnętrz. Modele dostępne są w programach, bez potrzeby dodatkowej instalacji.

CAD Projekt K&A regularnie przygotowuje i udostępnia bazy uniwersalne, które są uzupełnieniem baz produktowych. Dzięki elementom, jakie można w niej znaleźć, możliwe jest nadanie wnętrzu indywidualnego charakteru. Osoby na co dzień zajmujące się wnętrzami doskonale wiedzą, jaki efekt daje notes na sekretarzyku czy sukienka w szafie, podobnie jak ręczniki i mydełko w łazience.

Najnowsza baza uniwersalna to zbiór ponad 660 modeli 3D, podzielonych na 27 kategorii, w tym lampy, akcesoria, firany, klamki a nawet świecie i ręczniki. Dokładna ewidencja wszystkich nowych elementów znajduje się w prezentacji bazy. Jest kompatybilna z programami CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie, udostępniana przez producenta w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Nowa baza modeli to z jednej strony zupełne drobiazgi, które subtelnie uzupełniają wnętrze, a z drugiej wyjątkowa wanna Vessel czy telewizory marki Bang & Olufsen, dostępne na Polskim rynku tylko dla wyjątkowych klientów. Warto również zwrócić uwagę na serię projektorów i ekranów projekcyjnych, dzięki którym wykonanie wizualizacji wnętrz biurowych oraz kin domowych będzie jeszcze szybsze i łatwiejsze.

Skoro już mowa o sprzęcie, to 12 nowych szafek RTV z pewnością przypadnie do gustu wielu klientom, którzy chętnie odpoczną przy ulubionym filmie na jednym z kilkunastu szezlongów dostępnych w bazie. Wiadomo również, że nic tak nie tworzy klimatu odpoczynku, jak blask świec, jest ich ponad 30.

Zrobienie bałaganu na biurku jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Listy, ołówki, organizery, a nawet deska kreślarska, to tylko niektóre z dodatków, które nadadzą miejscu pracy autentyczności. Producent nie zapomniał też o oświetleniu i to w wielu wersjach: lampy sufitowe, stołowe, ścienne czy podłogowe. Dodatkowo można też nadać wnętrzu nieco swobodniejszy charakter przez zamontowanie huśtawki, która może być doskonałą rozrywką nie tylko dla dzieci.

Baza modeli 3D - Wyposażenie wnętrz tom 4. dostępny jest bezpłatnie dla wszystkich klientów firmy CAD Projekt K&A z aktywnym pakietem serwisowym. Pozostali klienci mogą otrzymać ten wyjątkowy zbiór modeli 3d w cenie 460 zł netto.

Więcej informacji TUTAJ >>>

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
ZW3D Lite - Ekonomiczny program 3D CAD