Wypróbuj Solid Edge za darmo
Additive Manufacturing Meeting 2017
Targi 3D SOLUTIONS – poznański know-how o branży druku 3D
SOLIDWORKS WORLD 2017 #SWW17
Podwodne roboty zaprojektowane w SOLIDWORKS

Znamy laureatów konkursu You Can Design Rebelia

26.11.2014 Skomentuj pierwszy

Laureaci ogólnopolskiego studenckiego konkursu  SolidWorks You Can Design Rebelia organizowanego przez firmę SolidExpert z Krakowa zostali wyłonieni. Zainteresowanie tegoroczną edycją konkursu  było bardzo duże. Nadesłano wiele zgłoszeń, które prezentowały sobą bardzo wysoki poziom techniczny. Można pokusić się o stwierdzenie, że niektóre z nich to istnie cudo techniki dopracowane nawet w najmniejszym szczególe. Nie sposób jednak nie wspomnieć również o pomysłowości i czasochłonności projektów, które to brano także pod uwagę w trakcie oceniania prac. Zobaczmy,   kto w tegorocznej edycji konkursu You Can Design Rebelia znalazł się w najlepszej trójce.

Najwyżej oceniany projekt w konkursie to praca Pana Mariusza Jabłońskiego z Politechniki Białostockiej. Jego seria zegarków mechanicznych Motion to projekt na najwyższym poziomie, który zasłużył na pierwsze miejsce oraz nagrodę główną.

Student Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie Pan Mariusz Zając za swój projekt robota bionicznego SkyFall zdobył drugie miejsce w konkursie.

Innowacyjny pojazd trójkołowy Lechat łączący funkcje quada oraz skutera wodnego zdobył trzecie miejsce. Projekt został nadesłany przez Pana Radosława Mormul z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

W konkursie wyróżniono także kilka projektów, które nagrodzono. Chcesz poznać szczegóły? Koniecznie obejrzyj film z ogłoszenia zwycięzców You Can Design Rebelia.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Informacje na temat kolejna edycji konkursu już niebawem. Zachęcamy do śledzenia strony konkursu.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: