ABISPLAN

Typ: CAD
Producent: ABIS software
Wersja językowa: Polski Angielski
Platforma OS: Windows

ABISPLAN jest to system CAD projektowany od początku dla konkretnego odbiorcy, dlatego jest to bardzo wydajny program jednocześnie prosty w obsłudze, który umożliwi realizację każdego zadania budowlanego w krótkim czasie i z ogromną precyzją.

Aby w dzisiejszych czasach odnieść sukces, projektant musi dotrzeć do klienta poprzez rzetelną prezentację idei i profesjonalne wykonanie projektu. Najistotniejsza jest jednak sama realizacja projektu w rzeczywistości. Odpowiedni system CAD może te wszystkie etapy wspierać, począwszy od dynamicznego przedstawienia koncepcji w fotorealistycznej jakości, poprzez wykonanie dokumentacji wraz z precyzyjnym wyliczeniem ilości zastosowanych materiałów i elementów, do nadzoru realizowanej inwestycji włącznie. Od ponad 25 lat system ABISPLAN wykorzystywany jest przez architektów, konstruktorów, urbanistów i projektantów branżowych. Wieloletnie doświadczenia naszych klientów i ich sugestie sprawiły że nasze oprogramowanie odpowiada rzeczywistym wymaganiom projektantów zajmujących się branżą budowlaną.
Dzisiejsze wymagania w stosunku do oprogramowania CAD są bardzo różnorodne. Architektura żyje z idei i z przekształcenia jej w gotowy produkt. Oprogramowanie może znacznie wspierać ten proces pod warunkiem, że sprosta różnorodnym wymaganiom w trakcie realizowania poszczególnych faz projektowych i prowadzenia budowy.

Struktura programu

W skład pakietu ABISPLAN wchodzi kilka modułów. Wszystkie moduły tworzą całość umożliwiającą opracowanie poszczególnych faz projektowych. Kolejne moduły są rozszerzeniem możliwości poprzednich. Jest to rozwiązanie wygodne i ekonomiczne ze względu na możliwość dostosowania pakietów do potrzeb. Główna praca każdego projektanta to dalej tworzenie dokumentacji w 2d.
Już znajomość podstawowego modułu dwuwymiarowego pozwala na swobodne tworzenie dokumentacji technicznej. Ma to zasadnicze znaczenie w codziennej pracy i pozwala na szybkie wdrożenie sytemu. Taka struktura oprogramowania pozwala na stopniowe zdobywanie umiejętności i jednocześnie na wydajną pracę na każdym etapie.
Trwałość założeń i rozwiązań sprawia, że wdrożenie kolejnych bogatszych wersji programu nie nastręcza żadnych trudności.

 


Komentarzy: Skomentuj pierwszy
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl