T-Flex Parametric CAD

Typ: CAD CAE
Producent: Top Systems Inc Ltd
Wersja językowa: Polski Angielski Niemiecki Inne
Platforma OS:
T-FLEX Parametric CAD 3D jest parametrycznym systemem wspomagającym komputerowe projektowanie, o unikalnej i ogromnej elastyczności środowiska pracy.
 
 
Dzięki temu może stanowić w pełni funkcjonalne narzędzie w bardzo szerokim zakresie zadań i wyzwań projektowych. Dzięki optymalizacji interfejsu i hybrydowemu środowisku pracy system w znaczący sposob ułatwia i zwiększa szybkość projektowania.
 

Rozbudowane możliwości parametryzacji i adaptywności stanowiące potężną siłę systemu, pozwalają na tworzenie indywidualnych, elastycznych i dopasowanych do specyficznych potrzeb narzędzi, które przyspieszą prace bez konieczności sięgania po dodatkowe moduły tak jak to zwykle bywa podczas pracy w innych oferowanych na rynku systemach o charakterze modułowym.

 
T-FLEX Parametric CAD łączy potężną funkcjonalność modelowania parametrycznego 3D z narzędziami do parametrycznego rysowania i szkicowania. Dostarcza przełomową technologię parametryzacji do mechanicznego projektowania, łącząc sprawdzone modelowanie bryłowe bazujące na jądrze Parasolid z potężnymi możliwościami rysowania.

 
T-FLEX CAD w standardzie pozwala na pracę na dużych złożeniach, modelowanie powierzchniowo-bryłowe, tworzenie różnego rodzaju geometrii w jednym środowisku pracy (m.in. bryły, powierzchnie, elementy blaszane, konstrukcje spawane, modele wielobryłowe i złożeniowe), analizy geometrii, generowanie dokumentacji, BOM, animacje czy fotorealistyczny rendering.
 
 
W systemie zawarte są analizy ekspresowe MES oraz analizy złożeń mechanicznych.

T-FLEX CAD pracuje na systemach Microsoft Windows 2000, XP oraz Vista i jest dostępny w różnych językach dla użytkowników z całego świata.

 
Tagi:
Komentarzy: Skomentuj pierwszy
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl