Revit napędzany przez DYNAMO (Video)

Autodesk intensyfikuje prace nad narzędziem DYNAMO będącym odpowiedzią na konkurencyjne rozwiązanie do modelowania metodą programowania wizualnego.
Dzięki wtyczce do oprogramowania Revit, rozwiązanie to staje się narzedziem pierwszego wyboru w zakresie modelowania tą metodą dla tych osób, które chcą uniknąć konieczności przenoszenia swoich prac z innych rozwiązań.
Dostępne obecnie wersje DYNAMO firma Autodesk traktuje jako wersje ALFA. Jednak wzrastająca stabilność działania narzędzia oraz lepsza współpraca z Revit - dzięki wtyczce - sprawiają, że jesteśmy coraz bliżej wersji BETA. Tymczasem produkt jest testowany już przez prawie 20 tysięcy osób. Zachęcamy zatem, do odwiedzenia strony dedykowanej produktu pod adresem: http://dynamobim.org
Produkt można pobrać TUTAJ >>>.
Klikając na poniższy zobaczysz galerię pokazującą krótki przykład wykorzystania programu w formie step-by-step.
ArCADia BIM 15, nowa przełomowa wersja
Rusza II edycja ogólnopolskiego badania rynku CAD/CAM
Podsumowanie sesji generalnej 3. dnia 3DEXPERIENCE World 2025
Podsumowanie 2. dnia sesji generalnej na 3DEXPERIENCE World 2025
3DEXPERIENCE World 2025 Dzień 1 w skrócie
Czy możliwość pracy w chmurze zrewolucjonizuje projektowanie CAD?

Zapisywanie dokumentów SOLIDWORKS w postaci poprzednich wersji
Podsumowanie pierwszej oficjalnej konferencji KeyShot w Polsce
Przemysłowa Wiosna 2026 –targi dla przemysłu w sercu Polski
Targi Plastpol. Mocny filar branży w Europie Środkowo – Wschodniej
EZ-CAM – Intuicyjne oprogramowanie CAM
Czym jest PLM?
Wizualizacja danych sił RWIND w programie ParaView


