Narzędzie dla konstruktorów pracujących w Solid Edge i w NX CAD - kalkulator tolerancji i pasowań
Warsaw Indystry Week 2021

Maksymalna wydajność od Fujitsu

12.03.2012 Skomentuj pierwszy

Fujitsu przedstawił swoją nową sztandarową stację roboczą CELSIUS R920. To wysokiej klasy urządzenie o wyjątkowej wydajności, niezawodności i elastyczności spełnia wymagania klientów, którzy potrzebują komputerów desktop w środowiskach wizualizacji i innych środowiskach obliczeniowych o szczególnie dużym zapotrzebowaniu na moc obliczeniową.

Fujitsu CELSIUS R920 nadaje się idealnie do aplikacji równoległych, które mają największe wymagania pod względem zapotrzebowania na pamięć i moc obliczeniową, stosowanych na takich obszarach, jak elektrotechnika, tworzenie treści cyfrowych, wizualizacja, rzeczywistość wirtualna, symulacja oraz geologia i geografia. To nowe urządzenie przesuwa granice możliwości komputerów osobistych dzięki zaawansowanym komponentom, takim jak wielordzeniowe wydajne procesory, podsystemy graficzne nowej generacji, czterokanałowa technologia pamięci oraz szybkie napędy dysków.

Korzyści biznesowe
Stacja robocza CELSIUS R920 została stworzona z myślą o środowiskach obliczeniowych dużych firm o dużym zapotrzebowaniu na moc obliczeniową oraz wysokich wymaganiach pod względem bezpieczeństwa, zgodności operacyjnej, sprawności energetycznej i produktywności użytkowników. Ułatwi ona dostosowanie środowisk komputerów desktop do nowych wymagań w przyszłości.


Bezpieczeństwo
Stację roboczą CELSIUS R920 można łatwo zamontować w stelażu w centrum przetwarzania danych oraz uzyskiwać do niej bezpieczny dostęp za pomocą rozwiązania Fujitsu CELSIUS RemoteAccess opartego na technologii PC over IP (PCoIP). Dynamiczne zabezpieczenie USB Security gwarantuje bezpieczne uwierzytelnianie i autoryzację wszystkich urządzeń USB podłączonych do stacji za pośrednictwem zabezpieczonego sprzętowego portu USB. Wbudowana technologia Intel vPro również oferuje funkcje zabezpieczające i wspomagające zarządzanie. Ułatwiają one zdalne zarządzanie systemem, przyspieszają szyfrowanie danych i usprawniają zdalne dostarczanie poprawek.

Zgodność operacyjna
Aby ułatwić integrację swoich produktów z sieciami informatycznymi, firma Fujitsu przeprowadziła ich certyfikację u niezależnych producentów oprogramowania. Zapewnia to maksymalną stabilność, zgodność i wydajność najpopularniejszych aplikacji i oprogramowania w środowiskach profesjonalnych.

Sprawność energetyczna i produktywność użytkowników
Sprawność energetyczna stacji roboczej CELSIUS R920 wynosi 90%, co zmniejsza koszty operacyjne i przyspiesza zwrot z inwestycji. Obniżenie poziomu hałasu do 21 decybeli wpływa również pozytywnie na produktywność użytkowników.

Elastyczność
Dzięki swojej wyjątkowej elastyczności CELSIUS R920 ułatwia firmom rozbudowę środowisk informatycznych stosownie do potrzeb. Dostęp cold plug z przodu obudowy umożliwia szybkie zwiększenie liczby dysków twardych do ośmiu, a łącznej pamięci – do 512 GM. CELSIUS oferuje również funkcje graficzne klasy profesjonalnej, które firma może rozszerzać w miarę wzrostu wymagań. Stacja robocza zapewnia obsługę maksymalnie trzech najwyższej klasy kart graficznych, w tym Nvidia SLI i Maximus.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Narzędzie dla konstruktorów pracujących w Solid Edge i w NX CAD - kalkulator tolerancji i pasowań