XXVII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL
XVI Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL

AutoCAD w domu za darmo

31.05.2007 Skomentuj pierwszy

AUTODESK wprowadził dla użytkowników posiadających aktualną subskrypcję możliwość instalacji i aktywacji drugiej kopii oprogramowania objętego subskrypcją w ramach tzw. Home Use Benefit. To bardzo dobra wiadomość dla użytkowników, którzy kończą prace w domu.

 

Najważniejsze zasady programu:

 

·        Licencja na drugą kopię oprogramowania w ramach Home Use Benefit może być zainstalowana na komputerze domowym pracownika, także będącym jego własnością (a nie należącym do firmy – licencjobiorcy).

·        Powinna być wykorzystywana do prac na rzecz firmy (licencjobiorcy) lub do celów edukacyjnych/szkoleniowych pracownika.

·        Możliwość wykorzystania drugiej licencji w ramach Home Use Benefit trwa tak długo, jak długo trwa subskrypcja na dany produkt i dotyczy tylko licencji na oprogramowanie objętych subskrypcją.

·        Druga licencja uzyskana w ramach Home Use Benefit ma charakter czasowy – na 13 miesięcy od daty rozpoczęcia bieżącej subskrypcji dla danego produktu.

·        Obie licencje (główna i uzyskana w ramach Home Use Benefit) nie mogą być wykorzystywane jednocześnie (oprogramowanie nie może być uruchomione w tym samym czasie).

·        Wykorzystanie licencji jest możliwe tak długo, jak długo pracownik jest zatrudniony przez firmę-licencjobiorcę. W przypadku rozwiązania umowy o pracę licencja uzyskana w ramach Home Use Benefit powinna zostać natychmiast zdeinstalowana. Jej dalsze wykorzystywanie będzie naruszeniem warunków licencji.

 

Szczegółowy tekst programu: HomeUse_ASA.pdf (PDF 25.1kB)

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: