Szkolenia SOLIDWORKS

GstarCAD Mechanical 2023 - Rozwiązania produkcyjne cz.1

17.11.2023 Skomentuj pierwszy

Oprogramowanie GstarCAD Mechanical 2023 obejmuje wszystkie dziedziny projektowania mechanicznego. Dostarcza najnowszą bibliotekę standardowych części, symbole i narzędzia do wymiarowania zgodnie z normami obowiązującymi w różnych krajach, będąc kompatybilnym z rysunkami ACM od 6 (2002) do najnowszych (2018). Znormalizowany projekt mechaniczny zwiększa wydajność projektantów i pomaga im w precyzyjnej realizacji pomysłów na produkty.

Uproszczone projektowanie mechaniczne 2D

Oparty na standardach

GstarCAD Mechanical 2023 wspiera międzynarodowe standardy kreślenia, takie jak ANSI/BSI/CSN/DIN/GB/GOST/ISO/JIS, które są konfigurowalne, co pomaga inżynierom spełnić wymagania projektowe poprzez konsekwentne upraszczanie procesu projektowania mechanicznego.

Kompatybilność formatów w obu kierunkach

Sprawne wyświetlanie danych

GstarCAD Mechanical 2023 może odczytywać i wyświetlać kompletne dane bazowe rysunków z ACM i odwrotnie. Płynne wyświetlanie danych, w tym bloków tytułowych, dymków, listy części, BOM, chropowatość powierzchni, tabeli tolerancji, symboli spawania itp.

Sprawniejsza dokumentacja mechaniczna dzięki narzędziom do wymiarowania i adnotacjom symboli

Narzędzia wymiarowania

GMPOWERDIM usprawnia wymiarowanie poprzez konfigurowanie zmiennych istotnych dla produkcji, a także integruje informacje o tolerancjach i listach pasowań. Narzędzie do tworzenia wielu wymiarów bez wysiłku tworzy wymiary, które są odpowiednio rozmieszczone. Narzędzie do edycji wymiarów umożliwia szybkie rozciąganie, dodawanie lub łączenie wymiarów oraz sprawdzanie wymiarów. Narzędzie pomaga też użytkownikom w dokładnej edycji wymiarów.

Adnotacja symboli

Oszczędność czasu przy wprowadzaniu adnotacji dzięki wykorzystaniu ponad 11 rodzajów symboli, takich jak chropowatość powierzchni, FCF, symbol spawania, zbieżność i nachylenie, oznaczenie krawędzi itp. Co więcej, użytkownicy mogą dodawać dowolne symbole do biblioteki symboli. Symbole mogą być dołączane do obiektów docelowych lub wymiarów i automatycznie dostosowywane do rysunków poprzez przesuwanie lub skalowanie.

Precyzyjne zarządzanie danymi

BOM, numer pozycji i lista

BOM może kompleksowo wyświetlać właściwości części. Koordynuje wszystkie informacje o danych części składowych i kontroluje dokonywane zmiany. GstarCAD Mechanical 2023 obsługuje ekstrakcję danych BOM z plików DWG w celu ponownego wykorzystania, promując bardziej wydajną i dokładną wymianę danych projektowych, jednocześnie ułatwiając współpracę między grupami projektowymi i produkcyjnymi.

Numery pozycji i listy są powiązane z częściami mechanicznymi i są aktualizowane po wykryciu zmian. Przekłada się to na redukcję kosztów związanych z błędnymi informacjami wynikającymi z rejestrowania, rozpoznawania i sortowania.

Wielodyscyplinarna współpraca

GstarCAD Collaboration

GstarCAD Collaboration to wbudowany dodatek, który pomaga projektantom współpracować nad złożonymi projektami dzięki zaawansowanemu zarządzaniu odniesieniami do rysunków i poprawkami rysunków, aby znacznie poprawić komunikację między zespołami i zmniejszyć liczbę błędów projektowych.

C.D.N ...

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Szkolenia SOLIDWORKS