Skaner 3D FreeScan COMBO - nowość

20.04.2023 Skomentuj pierwszy

Najnowszy skaner 3D marki Shining 3D jest już dostępny w Polsce. FreeScan Combo, o którym mowa to ręczny skaner 3D z hybrydowym źródłem światła. Działa w dwóch technologiach: z wykorzystaniem światła niebieskiego lasera oraz podczerwieni VCSEL, co pozwala zwiększyć zakres jego zastosowań. Ten wielozadaniowy skaner 3D wyposażony jest w cztery tryby pracy: skanowanie wielu linii, skanowanie pojedynczej linii, dokładne skanowanie, szybkie skanowanie w podczerwieni. Jego niewielkie rozmiary 193x63x53 mm i niska waga 620g zapewniają wygodne skanowanie 3D średnich i dużych obiektów z prędkością do 2 250 000 pkt/s i dokładnością do 0,02 mm.

FreeScan Combo może być wykorzystywany do kontroli wymiarów na poziomie metrologicznym, inżynierii odwrotnej, wytwarzania przyrostowego oraz innych zastosowań w wielu sektorach między innymi w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, ciężkim, medycznym, transporcie kolejowym, produkcji form i odlewnictwie.

Co wyróżnia skaner 3D FreeScan COMBO?

Hybrydowa technologia - Innowacyjne połączenie niebieskiego lasera i światła podczerwonego w jednym urządzeniu wychodzi naprzeciw potrzebom realizowania różnych scenariuszy przemysłowego skanowania 3D.

Wiele trybów skanowania

  • 26 krzyżujących się linii lasera do szybkiego skanowania dużych obiektów,
  • 7 równoległych linii do szczegółowego skanowania 3D małych detali,
  • 1 linia do skanowania 3D głębokich otworów,
  • Szybkie skanowanie 3D światłem podczerwonym (bez użycia markerów).

Ponadprzeciętna wydajność skanowania 3D - Szybkość skanowania 3D na poziomie 1 860 000 pkt/s oraz zastosowanie 26 linii laserowych dla zapewnienia płynnego i wydajnego skanowania w tym ciemnych, oraz refleksyjnych powierzchni.

Dokładność klasy metrologicznej - Zaawansowana technologia pozwalająca zachować dokładność pomiarów na poziomie 0,02 mm nawet w trudnych warunkach operacyjnych.

Skanowanie 3D ze wszystkimi szczegółami - Wydajna digitalizacja obiektów z zachowaniem najmniejszych detali z wykorzystaniem 7 równoległych linii lasera.

Proste skanowanie 3D głębokich otworów - Zoptymalizowany kąt obiektywu i pojedyncza linia lasera do pozyskiwania kompletnych oraz pełnowymiarowych danych ze skanowania 3D głębokich otworów.

Światło podczerwone - Szybkie skanowanie 3D z wykorzystaniem światła podczerwonego, bez konieczności używania markerów w przypadku obiektów bogatych w szczegóły.

Więcej informacji o 3D FreeScan COMBO >>

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: