ZW3D - Skorzystaj z 30 procentowego rabatu

ZWCAD 2023 - Nowa wersja

30.06.2022 Skomentuj pierwszy
  • ZWCAD to znakomita alternatywa dla znanego programu CAD. Obsługuje zarówno pliki DWG jak i DXF również w najnowszym formacie.

  • Dostępna jest licencja komercyjna bezterminowa z dobrowolnymi aktualizacjami.

 

Z przyjemnością informujemy, że wyczekiwany ZWCAD 2023 jest już dostępny. Po czasie starannych przygotowań i analizach informacji o wersji Beta, program CAD jest gotowy.

Dodanych zostało wiele nowych funkcji oraz ulepszeń, które z pewnością docenimy podczas codziennej pracy.

Co nowego w ZWCAD 2023?

Poznaj ulepszenia w zakresie wydajności, funkcjonalności, interfejsu i modelowania 3D.

Edycja brył poprzez uchwyty - Wstawiona do projektu bryła będzie posiadała uchwyty, za pomocą których możemy zmieniać jej rozmiar oraz położenie.
 
 
Wygodne ustawienia uchwytów - Klikając prawym przyciskiem myszy na ikonę uchwytów, możemy szybko i wygodnie zmienić ich ustawienia.
 
 
Menedżer zestawów arkuszy - Menedżer zestawów arkuszy to nowe narzędzie do zarządzania rysunkami i drukowania, zwłaszcza przydatne w przypadku projektów z dużą liczbą rysunków
 
 
Nowe funkcje tabeli - Funkcja tabeli została jeszcze bardziej zoptymalizowana i ulepszona. Umieściliśmy narzędzia do tabeli w wygodnej wstążce, a do komórek tabeli możemy wstawiać bloki.
 
 
Edycja brył poprzez panel właściwości - W panelu właściwości możemy zmieniać wymiary brył wpisując pożądaną wartość, np.: długość, wysokość, promień.
 
 
Podpowiedź z obrazkiem - Po najechaniu kursorem na ikonę na wstążce pojawi się okno dialogowe z podpowiedzią. Obrazek w podpowiedzi pomoże łatwiej zrozumieć jak korzystać z funkcji.
 
 
Obsługa kontrolerów 3D - Kontroler 3D to dodatkowe urządzenie pozwalające na płynne przybliżanie i oddalanie, przesuwanie oraz obrót rysunku. Dodatkowo zawiera klawisze funkcyjne, którym możemy przypisać wybrane funkcje programu CAD.
 
Szybkość działania programu - Operacje takie jak zaznaczanie, kopiowanie, eksport arkusza do modelu, rendering będą działać jeszcze szybciej. Dodatkowo w wielu funkcjach wprowadziliśmy drobne ulepszenia, np. wymiary podczas rysowania prostokąta.
 
 
Wersja DEMO do pobrania TUTAJ >>>
Więcej informacji TUTAJ >>>
 
 
 
 
 
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
ZW3D - Skorzystaj z 30 procentowego rabatu