Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge
Podręcznik SOLIDWORKS 2020
Targi druku i skanu 3d - 3D SOLUTIONS 2020
PLASTPOL 2020

You Can Design Space Edition – Studencki konkurs SOLIDWORKS wystartował

02.07.2019 Skomentuj pierwszy

Ruszyła kolejna, 5-iąta edycja prestiżowego studenckiego konkursu projektowego SOLIDWORKS You Can Design - Space Edition.

Konkurs organizowany przez firmę SOLIDEXPERT, co roku cieszy się dużą popularnością. A jest o co walczyć! Do wygrania w konkursie są m.in. Microsoft Surface, iPad oraz zestaw manipulatorów 3DConnexion. Zadaniem konkursowym jest wykonanie projektu o dowolnej tematyce w oprogramowaniu SOLIDWORKS. Liczy się kreatywność, ale również poziom zaawansowania i poprawność wykonania.

„Nasz konkurs co roku przyciąga studentów ze wszystkich uczelni technicznych. Co więcej w ubiegłorocznej edycji swoje zaangażowanie wykazały również koła naukowe. Cieszy nas fakt, że jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym dostawcą SOLIDWORKS w środowisku akademickim. Oczywiście dzieje się tak, ponieważ staramy się wspierać i angażować w wiele studenckich inicjatyw. Mam nadzieję, że również w tym roku projekty konkursowe zaskoczą nas swoją kreatywnością i profesjonalizmem” - tak o konkursie wypowiedziała się Anna Dziedzic - specjalista ds. edukacji w SOLIDEXPERT.

Laureaci zostaną zaproszeni na coroczną konferencję SOLIDEXPERT w Krakowie, podczas której na scenie odbiorą nagrody. W ubiegłym roku, zwycięzcami zostali członkowie grupy AGH Space Systems.

Zgłoszenia można przesyłać do 30 września 2019r. poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://solidexpert.com/youcandesign/

 

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge