GM System zaprasza na Mach-Tool
DraftSight projektowanie 2D CAD 3D CAD
XXIII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL 2019
YOUNG DESIGN 2019
Targi 3D SOLUTIONS
Konferencja Innowacje Autodesk

Allplan i Partnerzy - Forum konstrukcji i architektury

11.11.2018 Skomentuj pierwszy

Firma TMSYS Sp. z o.o. zaprasza do udziału w cyklu wydarzeń „Allplan i Partnerzy – Forum konstrukcji i architektury”. Będzie to cykl bezpłatnych seminariów poświęconych najnowszym rozwiązaniom BIM służącym do komputerowego wspomagania projektowania konstrukcji budowlanych i obiektów architektonicznych. Spotkania odbędą się w 4 polskich miastach: Wrocławiu, Katowicach, Krakowie oraz w Warszawie.

W trakcie seminariów specjaliści z zakresu technologii BIM zaprezentują najnowsze programy (m.in.: Allplan Engineering 2019, Allplan Architecture 2019, SCIA Engineer 18, GstarCAD 2019, Lumion 9), funkcje oraz narzędzia służące do modelowania informacji o budynku, tworzenia realistycznych wizualizacji, a także przeprowadzania zaawansowanych analiz konstrukcji budowlanych.

Udział w forum jest również doskonałą okazją dla inżynierów budownictwa i architektów do wymiany wiedzy, doświadczeń oraz najlepszych praktyk projektowych.

Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Klaster Technologii Informacyjnych w Budownictwie BIM Klaster, Koło Naukowe Politechniki Warszawskiej Digital Construction oraz platforma edukacyjna BIMplatform.

Uwaga: Każdy uczestnik forum otrzyma voucher rabatowy 20% na zakup programów Allplan 2019 i GstarCAD 2019.

Program wydarzenia

  • "Premiera Allplan 2019: Prezentacja najnowszych narzędzi i funkcji BIM" – Karol Janeczko / TMSYS Sp. z o.o.
  • "Praktyczne przykłady zastosowania technologii BIM w projektowaniu konstrukcji budowlanych" – Konstanty Protchenko / BIMplatform
  • "Premiera GstarCAD 2019 - Innowacyjne możliwości współpracy projektowej w czasie rzeczywistym" – Jakub Wojciechowski / TMSYS Sp. z o.o.
  • "GstarCAD 2019 i APLUS - Jak znacznie oszczędzić czas i zwiększyć szybkość wykonywania projektów?” – Jedrzej Cytawa i Rafał Sanecki / RPLUS Sp. z o.o.
  • "PLANBAR - Rewolucja w projektowaniu elementów prefabrykowanych konstrukcji" – Konstanty Protchenko / BIMplatform
  • "Zarządzanie danymi na bazie modeli BIM - Praktyczne przykłady na etapie projektowym, kosztorysowym i realizacji inwestycji." – Maciej Dejer / M.A.D. Engineers i BIM Klaster
  • "Premiera SCIA Engineer 18: Przeprowadzanie analiz konstrukcji budowlanych w praktyce" – Karol Janeczko / TMSYS Sp. z o.o.
  • "ARCHLine.XP 2018 - Kompleksowe podejście do projektowania architektury, wnętrz i mebli w jednym środowisku" – Michał Skwarczek / TMSYS Sp. z o.o. i BIM Klaster
  • "Lumion 9 - Wirtualna rzeczywistość w budownictwie i architekturze, czyli jak skutecznie prezentować projekty w VR" – Michał Skwarczek / TMSYS Sp. z o.o. i BIM Klaster

Terminarz seminariów:

I. Wrocław - 16.11.2018, godzina: 17:00 – 20:00
Lokalizacja: Wrocławski Park Technologiczny, ul. Muchoborska 18 Sala konferencyjna SIGMA

II. Katowice - 23.11.2018, godzina: 17:00 – 20:00
Lokalizacja: Centrum biurowo-szkoleniowe, ul. Moniuszki 7, Sala niebieska

III. Kraków - 30.11.2018, godzina: 17:00 – 20:00
Lokalizacja: Krakowski Park Technologiczny, ul. Podole 60

IV. Warszawa - 07.12.2018, godzina: 17:00 – 20:00
Lokalizacja: Budynek AS-BUD, Al. Jerozolimskie 81, Sala nr 2 / piętro 15

Rejestracja

Wstęp bezpłatny. Aby wziąć udział w wydarzeniu i otrzymać szczegółowe informacje organizacyjne, należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie:

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
GM System zaprasza na Mach-Tool