NX Learning Edition
Warsaw Industry Week 2020
PLASTPOL 2020

Zbliża się premiera Allplan 2021

01.09.2020 Skomentuj pierwszy

Najnowsza wersja kompleksowego oprogramowania BIM Allplan została zapowiedziana na jesień tego roku. Program pojawi się 7 października. Producenci Allplan 2021 zapowiadają wprowadzenie licznych udoskonaleń w zakresie funkcjonalności i wydajności działania, które zostały opracowane na podstawie sugestii uzyskanych od użytkowników programu. W rezultacie program ma zaoferować inżynierom budownictwa i architektom jeszcze wyższy komfort pracy.

Optymalizacja Allplan 2021 sprawi, że czas wielu typowych operacji ma przebiegać aż 10-krotnie szybciej. Na przykład wykonanie skomplikowanego zbrojenia zamiast kilku minut będzie zajmować teraz zaledwie kilkanaście sekund. W programie znajdą się zarówno ulepszone, jak i innowacyjne narzędzia przyśpieszające pracę z dużymi oraz niewielkimi modelami.

Allplan 2021 zapewni lepszą współpracę i koordynację działań zespołów projektowych w czasie rzeczywistym. System Allplan Bimplus pozwoli łączyć modele w centralnej platformie i wygodnie zarządzać projektem z każdego miejsca. Z kolei współpraca Allplan Bimplus i SCIA AutoConverter Light umożliwi szybką konwersję geometrycznego modelu budynku na model analityczny.

Warto również wspomnieć o opcji tworzenia własnych skryptów w języku Python oraz rozszerzeniu możliwości narzędzia Visualscripting, służącego do tworzenia obiektów parametrycznych.

Więcej informacji na temat oprogramowania Allplan TUTAJ >>

 

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
NX Learning Edition