Wypróbuj Solid Edge za darmo
CAMdivisiona na targach PLASTPOL
Plastpol 2018
Targi 3D Solutions
Young Design konkurs dla projektantów, wzornictwo przemysłowe
SOLIDWORKS Simulation

Zautomatyzowana kontrola jakości

19.04.2018 Skomentuj pierwszy

Pojawiło się właśnie w sprzedarzy nowoczesne narzędzie do zautomatyzowanej kontroli jakości. To efekt współpracy Evatronix  i 3D Systems

"Opracowanie i wprowadzenie na rynek nowoczesnego narzędzia do kontroli jakości jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów - firm z branży inżynieryjnej, które oczekują takiego rozwiązania" - mówi Adam Morawiec, wiceprezes ds. Rozwoju Evatronix SA. "To kolejny krok w rozwoju gamy skanerów eviXscan 3D. Poszukiwanie nowych rozwiązań 3D jest częścią naszej misji, czyli wspierania inżynierów oraz rozwijania nowych technologii."

Narzędzie do kontroli jakości, opracowane wspólnie przez Evatronix i 3D Systems jest dostępne w dwóch wariantach:

Pierwszy to pakiet przeznaczony do najbardziej zaawansowanych technologicznie pomiarów, który obejmuje skaner eviXscan 3D Heavy Duty Quadro i oprogramowanie Geomagic Control X.

Drugi wariant to pakiet przeznaczony do mniej wymagających, ale również dokładnych i precyzyjnych pomiarów: skaner eviXscan 3D Heavy Duty Optima oraz oprogramowanie Geomagic Control X.

“Zdecydowaliśmy się na wybór firmy Evatronix jako naszego partnera w Polsce ze względu na jej ogromne doświadczenie w projektowaniu i sprzedaży profesjonalnych skanerów 3D - eviXscan 3D – przeznaczonych do precyzyjnej kontroli jakości "- mówi Gina Strickland, Dyrektor ds. Globalnej Sprzedaży 3D Systems.

eviXscan 3D

eviXscan 3D to marka precyzyjnych optycznych skanerów 3D wykorzystujących technologię światła strukturalnego, opracowana, zaprojektowana i dostarczana przez Evatronix. Obecnie Evatronix oferuje trzy modele skanerów w ramach linii Heavy Duty (Quadro, Optima i Basic) zaprojektowanych z myślą o wysoce precyzyjnych aplikacjach w obszarach inżynierii odwrotnej, bezstykowej kontroli jakości i szybkiego prototypowania (Rapid Prototyping) oraz dwa modele skanerów przeznaczonych do skanowania małych obiektów: Dentica i Zoom - do zastosowania w protetyce stomatologicznej i branży jubilerskiej.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Wypróbuj Solid Edge za darmo