Warsztaty NX CAD
CAMdivision partner SIEMENS Industry Software
Poznaj nowe funkcje SOLIDWORKS 2019

BricsCAD Shape - co to takiego?

07.03.2018 Skomentuj pierwszy

BricsCAD Shape to nowe narzędzie do modelowania konceptualnego. Zostało stworzone w celu usprawnienia pracy architektom oraz inżynierom w zakresie projektowania 3D. Shape to najszybsza droga do wydobycia projektów z Twojej głowy oraz zaprezentowania ich Twoim klientom. Wykorzystując mocny silnik do modelowania bezpośredniego, Shape zapewnia precyzję oprogramowania CAD.

Shape możesz wykorzystać również jako narzędzie do prezentacji live. Najprawdopodobniej ze wszystkich zalet najlepsza jest ta, że Shape oferuje czysty, prosty interfejs użytkownika, którego działanie możesz poznać w 30 lub mniej minut.

BricsCAD Shape pozwala Ci tworzyć bez ograniczeń

Inteligentne narzędzia do modelowania sprawiają, że poruszanie się w 3D jest bardzo proste. Wielofunkcyjne narzędzie "Shape" może być wykorzystane do tworzenia ścian, płyt, elementów strukturalnych i wielu innych. Połączenia między ścianami są dopasowywane automatycznie - tak, abyś nie musiał się o nie martwić.

BricsCAD Shape oferuje również wszystko, czego potrzebujesz do prezentacji swoich idei. Shape posiada bibliotekę materiałów, tekstur i wstępnie zamodelowanych komponentów 3D. Możesz wykorzystać dołączone kolekcje drzwi, okien lub w bardzo prosty sposób stworzyć swoje własne wersje. Spraw, aby Twój model wyglądał tak, jak tego chcesz, wykorzystując panel Style Wizualne.

Czym różni się BricsCAD Shape od innych programów?

Po pierwsze, BricsCAD Shape pracuje z dokładnością środowiska CAD od samego początku. Pok prostym interfejsem użytkownika kryje się ten sam szybki i sprawdzony silnik do bezpośredniego projektowania parametrycznego z BricsCAD Platinum. Shape tworzy pełne modele w powszechnym w branży formatem DWG - dokładnie jak BricsCADⓇ BIM.

W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów modele Shape są zawsze dokładne, nigdy przybliżone. Każdy element stworzony przez Ciebie w Shape może być modyfikowany na najgłębszym nawet poziomie w każdym momencie. Nigdy więcej nie stracisz czasu rozpoczynając swoją pracę od początku. Wykonaj mądry ruch - od koncepcji wprost do BIM z BricsCAD Shape bez straty detali.

BricsCAD Shape przyspiesza twoją pracę z BIM

Praca z Bricsys BIM zaczyna się w 3D z Shape i pozostaje w 3D przez cały czas powstawania projektu, przyspieszając tym samym tworzenie dokumentacji 2D przy wykorzystaniu najszybszych na świecie narzędzi rysowniczych. Żadnych przerw oraz przeskoków w Twojej pracy, cały proces w formacie DWG - wszystko to z przyjaznym, znanym Ci interfejsem użytkownika, który z pewnością docenisz.

Przestań szkicować swoje idee. Zacznij je kształtować!

Pobierz swoją bezpłatną wersję BricsCAD Shape! BricsCAD Shape pozostanie zawsze darmowy. Shape dostarczy Ci narzędzia, których potrzebujesz i ani jednej funkcjonalności, bez której możesz się obejść.

 

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge