Wypróbuj Solid Edge za darmo
DPS FORUM 2018
Warsaw Industry Week
Poznaj nowe funkcje SOLIDWORKS 2019

Nagrody branżowe CD3D 2017 - nominacje

05.12.2017 Skomentuj pierwszy

Nagrody Branżowe CD3D 2017 to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu polskiej branży druku 3D. Od 2014 roku Centrum Druku 3D – portal o technologiach przyrostowych organizuje plebiscyt, w którym nagradzane są osobistości, firmy i produkty, które miały największy wpływ na rynek druku 3D w kraju i na świecie w danym roku.

W grudniu redakcja portalu ogłasza oficjalne nominacje, które są wynikiem wcześniejszych konsultacji redakcyjnych oraz zgłoszeń nadsyłanych przez czytelników. Nagrody są przyznawane w 15 kategoriach, m.in.: Człowiek Roku, Najlepsza Polska Firma Roku, Najlepsza Polska Drukarka 3D Roku, czy Najważniejsze Wydarzenie w Polsce Roku. W głosowaniu biorą udział przedstawiciele branży, którzy zgłaszają chęć udziału w jury. Zwykle jest to ok. 100 osób.

Ogłoszenie zwycięzców odbywa się w styczniu, podczas uroczystej Gali Rozdania Nagród Branżowych CD3D. Najbliższa Gala odbędzie się 19 stycznia 2018 roku w Łodzi, w siedzibie Bionanoparku. Oprócz wręczenia samych nagród, uczestnicy Gali mają okazję wysłuchać wykładów zaproszonych gości – tym razem będą to przedstawiciele takich firm jak Zortrax, Graften, 3DGence i SondaSys.

Zobacz nominacje >>>

 

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Wypróbuj Solid Edge za darmo